Jakiego psa wybrać? Znak zodiaku powie ci wszystko

Jakiego psa wybrać? Znak zodiaku powie ci wszystko Źródło: pexels.com/Pixabay

Znak zodiaku często pomaga sugerować się w różnych dziedzinach życia. Miłość, pieniądze, praca, nauka, podróże, różnego typu życiowe wybory, ale z daty urodzenia można też wyczytać, jaka rasa psa będzie najlepszym kompanem na całe życie.

Znak zodiaku odpowiada też na z pozoru błahe pytania. Może nie te z typu "co ugotować na obiad?", ale "jaka rasa psa do mnie pasuje?" - owszem. Okazuje się, że zwierzęce cechy charakteru mają ścisły związek z naszą datą urodzenia.

Znak zodiaku a rasa psa

Baran (21.03 – 19.04)

Osoby spod znaku Barana są szczere, pewne siebie, bezpośrednie i lojalne. Nie mogą usiedzieć w miejscu, podobnie jak owczarek niemiecki, którego wręcz rozpiera energia. Chce być wszędzie, ale się nie rozdwoi - identycznie jak Barany. Inteligentność i przywiązanie charakteryzuje tę rasę.

Byk (20.04 – 22.05)

Byki bardzo lubią wszelkie przyjemności i wygodę. Są bardzo stałe w swoich upodobaniach i uczuciach. Ogromnie cenią sobie rzeczy niematerialne. Łagodny i opanowany pies rasy bernardyn sprawi, że uzupełnią się jak jing i jang.

Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Wyżeł weimarski choć wygląda na chłodnego i zdystansowanego jak niektóre Bliźnięta, to prawdziwy wulkan energii. Pozory mylą - pełen energii, inteligentny i sprytny pies przyda się równie energicznym i błyskotliwym osobom spod tego znaku.

Rak (22.06 – 22.07)

Raki, które są uważane za najbardziej wrażliwy, przywiązujący się do ludzi i emocjonalny znak, pasują idealnie do labradora. Ten pies, który jest mistrzem przytulania i pocieszania w złych chwilach, będzie codzienną pociechą i wsparciem.

Lew (23.07 – 23.08)

Władca sawanny w przyrodzie, a w astrologii władca zodiaku - odważny, wymagający uwagi i zachowujący się ekspresyjnie. Identycznie jak pit bull. Dwie mocne jednostki powinny trzymać się razem, a dzięki temu dużo się od siebie nauczą.

Panna (24.08 – 22.09)

Wiedzą, co dla nich dobre, a co nie i lubią widzieć efekty swoich działań. Schludne i odpowiedzialne psy japońskiej rady shiba inu to towarzysz na wiele lat dla opanowanej i perfekcyjnej w swoich działaniach Panny.

Waga (23.09 – 22.10)

Uprzejme i zawsze taktowne wagi potrzebują równie dobrze wychowanego psa. Takim może być owczarek australijski. To towarzyska rasa i niezwykle opiekuńcza. W chwilach słabości owczarki są pocieszycielem lepszym od niejednego człowieka.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Pirenejski pies górski - rasa stróżująca, uważna, pewna siebie i zdeterminowana. Podobnie jak zodiakalny Skorpion lubią angażować się w to, co robią. Zarówno zwierzę jak i właściciel odznaczają się dużą siłą psychiczną.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten znak zodiaku kocha wolność i brak rutyny. Nie może usiedzieć w miejscu i chętnie poszerza wiedzę i zdobywa nowe horyzonty. Beagle to jak Strzelec w psim cele. Otwarte na świat, entuzjastyczne, ale też znające pojęcie moralności.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Skupione na celu Koziorożce łatwiej go zdobędą mając u boku husky'ego. Wytrwały i zawsze zmobilizowany pies będzie im służył za wzorzec, a po ciężkiej pracy jako kompan do biegania i wyrzucenia złej energii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wodnik (20.01 – 18.02)

West Highland Terrier to rasa, która nie lubi iść utartymi ścieżkami, a do tego jest bardzo uparta. Za to otwarty na nowości i niezależny Wodnik to najlepszy opiekun na świecie dla momentami zbuntowanej psiej duszy. Zrozumieją się jak łyse konie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Zmienność Ryb i ich bujanie w obłokach sprawia, że potrzebują "pocieszanki". Gotowe do poświęceń Ryby czasem potrafią się na tym "przejechać", a z pomocą przyjdzie wesoła mordka mopsa - najlepsza na chwile zwątpienia.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu