Chociaż wielu widzów oraz internautów nie wierzyło w jej chorobę, zmarła 30-letnia popularna aktorka. Przez długi czas zmagała się ona bowiem z białaczką limfoblastyczną, jednak nie udało jej się wygrać. Artystka osierociła 6-letniego syna.

Jak informują rosyjskie media, zmarła młoda, popularna aktorka, Stella Baranowska. Kobieta cierpiała na ciężką odmianę białaczki, w co nie wierzyły tysiące jej fanów, zarzucając bezpośrednio kłamstwo.

Kontrowersje wokół choroby Baranowskiej rozpoczęły się, kiedy poprosiła ona publicznie o datki na leczenie w Stanach Zjednoczonych. Rosyjscy lekarze nie dawali jej bowiem żadnych szans na wyleczenie. Widzowie znający aktorkę z telewizji oraz kina oskarżyli ją wtedy o kłamstwo. Według nich pieniądze wydałaby na drogie, zagraniczne wakacje.

Kobieta osierociła 6-letniego synka, którego ojciec się go wyparł. Tuż przed swoją śmiercią Baranowska napisała list, w którym poprosiła mężczyznę oraz jego rodzinę o pomoc w wychowaniu dziecka, jednak nie otrzymała żadnej odpowiedzi. Były parter artystki nie skomentował także jej bolesnej, tragicznej śmierci.

...

Zobacz również

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości