Gościła na ekranach milionów Polaków za sprawą "Złotopolskich". Nagle słuch po niej zaginął, co teraz robi?

Gościła na ekranach milionów Polaków za sprawą "Złotopolskich". Nagle słuch po niej zaginął, co teraz robi? Źródło: Youtube.com/Dionizy Zlotopolski

Złotopolscy i rola Weroniki Gabriel przyniosły jej przed niemal dwiema dekadami wielką sławę. Aktorka nie skorzystała jednak z rozgłosu, rezygnując z kariery po fali plotek na jej temat. Co robi dziś Agnieszka Sitek?

"Złotopolscy" i saga rodu Gabrielów - to właśnie ich historiami żyli na przełomie 2000 roku fani popularnego wówczas serialu. Jedną z głównych ról odgrywała w "Złotopolskich" Agnieszka Sitek. Później jej kariera na szklanym ekranie momentalnie wyhamowała. 

"Złotopolscy" dali jej sławę. Później słuch o niej zaginął

Weronikę Gabriel sympatycy produkcji zapamiętali jako młodą i skromną dziewczynę, pełną wdzięku i sympatii. Pod koniec lat 90. aktorka gościła w sporej części domów, właśnie za sprawą popularnego serialu. Wystarczy obejrzeć jeden z archiwalnych odcinków, by przekonać się jakim tempem żyło się jeszcze dwie dekady temu...

Później słuch o aktorce zaginął. Interia przypomina co prawda, że zagrała jeszcze w kilku filmowych produkcjach ("Sztos", "Zabić Sekala"), a nawet serialu "Wiedźmin". Dlaczego jednak zrezygnowała z obsady w słynnym serialu TVP?

W kulisach krążyły plotki jakoby aktorka była osobą trudną we współpracy i to właśnie z tego powodu skreślono ją z serialu. Sama później przyznała, że zdecydowały o tym względy zdrowotne. 

Interia dowodzi też, że aktorka bała się oceny przez pryzmat "łatki" - aktora jednej roli, na tamte czasy popularnej produkcji. Niezależnie od rzeczywistych przyczyn, aktorka zeszła z wielkiej, ogólnopolskiej sceny w wymiar teatralny.

Zrezygnowała z kariery filmowej na rzecz teatralnej. I nie tylko

Jej kariera na planie filmowym wyhamowała. Później skoncentrowała się na pracy w teatrze. Do 2008 roku współpracowała z warszawskim Teatrem Ochoty. Później spróbowała z własnym przedsięwzięciem aktorskim. Z grupą jeździła po kraju, realizując własne spektakle. Ponoć zajmuje się też edukacją teatralną dla dzieci i młodzieży.

Do dziś praktycznie nic nie wiemy o prywatnym życiu Agnieszki Sitek. Aktorka od lat oddziela płaszczyznę zawodową od prywatnej, uznając widocznie, że taki rozdział jest dla niej korzystny.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News