Dopiero po latach Elżunia ze "Złotopolskich" ujawnia prawdę na temat serialu. Widzowie niczego nie przypuszczali

Dopiero po latach Elżunia ze "Złotopolskich" ujawnia prawdę na temat serialu. Widzowie niczego nie przypuszczali Źródło: TRICOLORS/East News

"Złotopolscy" przez blisko dekadę co niedzielę przyciągali przed telewizory rzesze Polaków. Losy dwóch gałęzi rodu Złotopolskich budziły wielkie emocje. Wyemitowano ponad tysiąc odcinków serialu, a na planie pojawiło się kilkudziesięciu znanych aktorów. Małgorzata Rożniatowska, która wcieliła się w rolę Elżuni postanowiła ujawnić prawdę na temat produkcji.

Elżunia Kleczkowska była ulubioną postacią widzów "Złotopolskich". Perypetie charyzmatycznej, rudowłosej sprzedawczyni bawiły do łez. Jej kiczowaty makijaż i nietypowe kreacje przeszły do historii. Małgorzata Rożniatowska, która wcieliła się w jej rolę, z sentymentem wspomina pracę na planie serialu. Ostatnio podzieliła się niepublikowanymi dotąd wspomnieniami na temat produkcji. Widzowie przez lata niczego nie podejrzewali

"Złotopolscy" to ulubiony serial Polaków

Małgorzata Rożniatowska ma za sobą rolę w wielu produkcjach filmowych i serialowych. Żadna z ról nie przyniosła jej jednak takiej popularności, jak ikoniczna kreacja Elżuni Kleczkowskiej. Dużą rolę odegrała w tym fakcie nietypowa charakteryzacja, która zajmowała wizażystom nawet kilka godzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nieodłącznym elementem Elżuni były  jej charakterystyczne rude i karbowane włosy. Każdego dnia na planie spędzałam dużo czasu z moją charakteryzatorką, Elą Tatzk. Bardzo lubiłam tę metamorfozę w Elżunię z niebieskimi cieniami na powiekach i różową szminką na ustach. Jestem aktorką, dla której charakteryzacja i kostium są bardzo ważne. W zasadzie ten wygląd mojej bohaterki dojrzewał z czasem. Pamiętam, że na początku nie była taka wyrazista. Dopiero później Kleczkowska nabrała kolorów i taka już została - powiedziała aktorka.

Długotrwałe przygotowania nie rzutowały w żaden sposób na to, jak aktorzy postrzegali realizację serialu. Rożniatowska ujawniła prawdę na temat relacji, które łączyły aktorów. Wyznała, że praca na planie "Złotopolskich" była niezwykle miłym doświadczeniem. Przyjaźnie, które zawiązały się podczas kręcenia serialu, przetrwały mimo upływu lat. Aktorzy nadal chętnie spotykają się i spędzają czas we wspólnym gronie na stopie prywatnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa w firmie produkującej żywność. Do akcji wkroczył sztab kryzysowy

2. Wyrzucasz ogonki z czereśni? Popełniasz wielki błąd. Niesamowite, że tak mało osób zna prawdę

- Te lata pracy z fantastyczną ekipą są niezapomniane. Zawsze było bardzo wesoło i pracowało się z przyjemnością. Scenarzysta Jan Purzycki pisał mi tak świetne sceny, że aż chciało się grać - powiedziała aktorka.

"Złotopolscy" przynieśli sławę wielu polskim aktorom. W serialu mogliśmy zobaczyć między innymi Annę Przybylską, Andrzeja Nejmana, Piotra Szwedesa, Andrzeja Piasecznego, Bartłomieja Topę i zmarłego niedawno księdza Kazimierza Orzechowskiego. W główne role wcielili się Henryk Machalica, Anna Milewska, Kazimierz Kaczor,  Anna Nehrebecka i Alina Janowska. Małgorzatę Rożniatowską można obecnie oglądać w serialu "M jak Miłość".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera mięsna w Biedronce. Klientka odkryła podejrzaną praktykę, kierownictwo sklepu odpowiada na zarzuty
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Klaudia musiała poprosić dziennikarzy Superwizjera o pomoc. Jej mama zaginęła ponad 20 lat temu, ale coś innego jest najsmutniejsze
  4. Pies zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Weterynarz zrobił prześwietlenie i zaniemówił, nigdy nie widział podobnej rzeczy
  5. Dopiero po latach Elżunia ze "Złotopolskich" ujawnia prawdę na temat serialu. Widzowie niczego nie przypuszczali
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków


Źródło: Pomponik 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News