PiS na pewno nie będzie zadowolony z posunięcia Jarosława Gowina. Wicepremier zdradził wiele, a jego słowa zwiastują naprawdę duże zmiany. Kolejne roszady w rządzie to tylko kwestia czasu.

Jak na razie wszyscy dochodzą do siebie po zmianie na stanowisku premiera. Jednak to najwyraźniej nie koniec! Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin zdradził opinii publicznej tajemnicę, którą politycy PiS chcieli zachować dla siebie. Okazuje się bowiem, że partia szykuje zmiany większe, niż mogliśmy przypuszczać.

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakująca szczerość posła PiS. Przyznał, co partia zyskała dzięki wymianie premiera

Zmiany personalne

Choć prezydent dopiero co zaprzysiągł stary-nowy rząd to nadchodzą kolejne zmiany personalne. Tak wynika ze słów Gowina, który bez ogródek zdradził zamiary obozu rządzącego. Okazuje się, że PiS planuje zmiany w aż… jednej trzeciej resortów!

Konkretnych nazwisk wicepremier, niestety, nie podał, gdyż jak stwierdził: „byłoby to nie tylko polityczną głupotą, ale po ludzku także świństwem”. Mimo wszystko, zdradził najbardziej skrywaną tajemnicę PiS, co najpewniej spotka się z szerokim niezadowoleniem partii.

Ostatecznie o obsadzie nowego rządu zdecydują premier Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Rzecznik rządu komentuje zmianę na stanowisku premiera

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również