Zlinczowali Beatę Szydło! "Złodziejko, oddawaj pieniądze, które ukradłaś"

Zlinczowali Beatę Szydło! "Złodziejko, oddawaj pieniądze, które ukradłaś"

Beata Szydło, choć zakończyła kierowanie Radą Ministrów w zeszłym roku, to wciąż wychodzą na jaw skandale, do których się przyczyniła. Internauci dosłownie zlinczowali byłą premier, gdyż jej działania były ich zdaniem gorszące i sprzeczne z obietnicami jej administracji.

Od kiedy w 2015 roku Zjednoczona Prawica przejęła władzę w Polsce, przez kraj przeszły zapowiedzi rozliczenia "złodziei", posadzenia "winnych" i walki z "korytem". Rzeczywistość jednak okazała się całkiem inna. Doszło nie tylko do kosztownych zmian personalnych, zaniedbań w sferze bezpieczeństwa najwyższych urzędników (co też kosztuje) czy wzrostu długu publicznego, ale również wyprowadzania pieniędzy z budżetu państwa pod przykrywką nagród za wzorową pracę.

Beata Szydło okazała się rekordzistką, jeśli chodzi o przyznawanie sobie premii. Przebiła w tym wszystkich poprzednich premierów, których sama oskarżała o złodziejstwo i działanie na szkodę Polski i Polaków.

Beata Szydło zlinczowana

Oprócz premii, których łączna wartość przekroczyła milion złotych, Beata Szydło złamała 10-letnią "tradycję" nieprzyznawania sobie przez Prezesów Rady Ministrów nagród. Była premier wypłaciła sobie ze Skarbu Państwa aż 81 tys. złotych. Ujawniona przez Krzysztofa Brejzę afera związana z nagrodami, doprowadziła do ogromnego wzburzenia, a nawet reakcji Jarosława Kaczyńskiego, który zapowiedział obcięcie pensji parlamentarzystów i zwrot przyznanych ministrom nagród. Afera wywołała ogromne problemy wizerunkowe byłej premier. Beata Szydło jest dosłownie linczowana przez zbulwersowanych obywateli. Zamieszczone w sieci komentarze jasno wskazują na nastroje wyborców. Większość nie kryje złości i posuwa się nawet do wulgaryzmów, by wyrazić swoją pogardę dla dawnej premier. Ulubienica prezesa PiS nazywana jest złodziejką, a "dobra zmiana" - "dojną zmianą". - Złodziejko, oddawaj pieniądze, które ukradłaś! - Wystarczy nie kraść i co złodziejko?! - Synuś ją rozgrzeszy i jeszcze pobłogosławi! - Żaden rząd nie narobił tyle długu co te złodziejskie pisiory z broszką na czele! - Kradli po cichu i okradają nas nadal. Dojna zmiana - czytamy. To najlżejsze z wielu negatywnych komentarzy pod adresem Beaty Szydło, które pojawiły się po opublikowaniu informacji o jej absolutnym rekordzie w przyznawaniu sobie premii. Wizerunek byłej premier jest teraz mocno nadszarpnięty. Czy wpłynie to w znaczący sposób na dalszy przebieg jej politycznej kariery? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurski ZBANKRUTUJE! To już nie są żarty
  2. Ujawniono treść tajnej narady z Dudą! Kaczyński wpadł w furię
  3. Rzucał psem o ziemię, brutalnie bił. Wpadł przez jedną rzecz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News