Ziemiec atakuje "niemieckie media" a... nie zgadniecie gdzie zarabia kokosy

Ziemiec atakuje "niemieckie media" a... nie zgadniecie gdzie zarabia kokosy

Dziennikarz "Wiadomości TVP", Krzysztof Ziemiec, znowu stał się celem potężnej krytyki ze strony internautów sympatyzujących z opozycją. Wszystko przez - jak przekonują - jego hipokryzję, która uwidoczniła się w kontekście tematu o niemieckim kapitale w mediach w Polsce.

We wczorajszym wydaniu "Wiadomości TVP" poruszono kwestię niemieckiego kapitału w mediach funkcjonujących w Polsce. Prowadzący, Krzysztof Ziemiec, zapowiedział materiał, w którym przekonywano, że należące do Axel Springer media są "zniewolone" i wypełniają "niemiecko-unijną propagandę" skierowaną przeciwko Polsce.

Po emisji materiału w internecie natychmiast zawrzało. Przeciwnicy obozu władzy Prawa i Sprawiedliwości wytknęli Ziemcowi potężną hipokryzję a wszystko zaczęło się od wpisu na jednym z portali społecznościowych reportera, który został zwolniony z TVP po przejęciu jej przez PiS.

Kamil Dziubka przypomniał, że Ziemiec oprócz pracy w telewizji publicznej, na stałe współpracuje również z RMF, które należy do Bauer Media Group - niemieckiej spółki medialnej z Hamburga.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News