Ohydny atak na dziecko w Polsce. Pocięli mu twarz

Ohydny atak na dziecko w Polsce. Pocięli mu twarz

Zielona Góra, największe miasto województwa lubuskiego, stało się miejscem szokującej tragedii. Na jednym z rodzinnych osiedli przy ul. Batorego, nieznani sprawcy wysiedli z samochodu i pocięli twarz... dziecku! Prokuratura wyjaśnia sprawę.

Zielona Góra zamarła. Nagłówki lokalnych gazet grzmią: bandyckie porachunki w biały dzień na ulicach. Każdy mógł stać się ofiarą nieznanych sprawców. Niestety, tym razem ofiarą okazało się dziecko.

Zielona Góra miejscem porachunków bandytów. Kto miał stać się ofiarą sprawców z BMW?

Na jednej z ulic, 9 września, zatrzymał się samochód. Z BMW wyszli nieznani sprawcy i zatrzymali się przy nastolatku, który szedł zwyczajnie ulicą. Chwycili chłopca i pocięli mu twarz ostrym narzędziem. Prawdopodobnie był to nóż. Dwaj mężczyźni, którzy dopuścili się tego makabrycznego czynu, natychmiast wsiedli do auta i odjechali. Bulwersuje również fakt, że bandyci mogli pomylić niewinnego chłopca z kimś innym. Policja natychmiast pojawiła się na miejscu zdarzenia. Po chwili zabezpieczono nagranie z monitoringu i przesłuchano świadków zdarzenia. Cała Zielona Góra jest w szoku. Mieszkańcy przyznają, że taka sytuacja jest wręcz nieprawdopodobna, a sama dzielnica, stała się miejscem, którego starają się wieczorami unikać. - Motyw napadu na chwilę obecną nie jest znany. Ustalamy wszystkie możliwe okoliczności zdarzenia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Rannego chłopca mężczyźni z BMW pozostawili na środku ulicy. Gdyby nie pomoc przechodniów, prawdopodobnie wykrwawiłby się na śmierć. Na miejscu zdarzenia wciąż są prowadzone czynności mające na celu ustalenia, kim byli napastnicy.

Niebezpieczna Zielona Góra

W tym samym mieście, w marcu bieżącego roku, została napadnięta 16-latka. Dziewczyna zwyczajnie szła ulicą, a po chwili podbiegł do niej nieznany sprawca, który zaczął ją szarpać. Nastolatce szczęśliwie udało się uciec, ale mężczyzna nie został do tej pory zlokalizowany. Mieszkańcy Zielonej Góry zauważają, że na ulicach jest coraz bardziej niebezpiecznie. Pomimo monitoringu i szybkiej interwencji służb ratunkowych, trudno się otrząsnąć po napaści na nastolatka. Prokuratura cały czas prowadzi czynności mające na celu znalezienie zwyrodnialców z BMW.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Atak na siedzibę ministra PiS! Znany jest wizerunek napastników
  2. 11-letnia córka Kaczyńskiej zaatakowana. Oberwało się jej przez matkę
  3. Panika w Europie! Uzbrojona Polka dźgała ludzi nożami, są ofiary śmiertelne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News