Zgwałcił córkę, kiedy żona trafiła do szpitala

Zgwałcił córkę, kiedy żona trafiła do szpitala Źródło: pixabay.com

Prawdziwy potwór obudził się w tym mężczyźnie. Zgwałcił córkę, kiedy żona trafiła do szpitala. Dziewczynka przeżyła prawdziwe piekło na ziemi.

Trzeba być prawdziwym potworem, by zrobić tak okropną rzecz. Gdy matka 15-latki trafiła do szpitala z powodu udaru, ojciec postanowił zgwałcić córkę. W tragicznej dla całej rodziny chwili mężczyzna postanowił zgotować swojemu dziecku piekło na ziemi. ZOBACZ TAKŻE: Jej nagie zwłoki znaleziono w rzece. Musiała umrzeć, bo… Cała sprawa wydarzyła się w piątek przed świętami Bożego Narodzenia. Mieszkająca pod Gnieznem rodzina przeżyła koszmar, gdy okazało się, że matka źle się poczuła. Wezwani na miejsce ratownicy stwierdzili udar i zabrali ją do szpitala. Mąż nawet nie zainteresował się żoną i nie odwiedził chorej. 24 grudnia, zamiast cieszyć się świętami z rodziną, postanowił zniszczyć dzieciństwo swojemu dziecku. ZOBACZ TAKŻE: Skandal na Sylwestrze w Zakopanem! „Srali po grobach jak bydło”

Brutalnie zgwałcił córkę

Mężczyzna nagle rzucił się na swoją 15-letnią córkę. Zdarł z niej wszystkie ubrania i brutalnie zgwałcił. W pewnym momencie nastolatce udało się wyrwać z rąk szaleńca, dzięki czemu ta zbiegła z domu. Goła dziewczynka miała na sobie tylko koc, kiedy stanęła przed drzwiami sąsiadki. Ta przyjęła ją, ubrała i natychmiast zadzwoniła po policję. Ojca złapano i postawiono zarzuty gwałtu i psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad żoną i córką. Źródło: se.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News