Zenek wyda 40 000 dolarów by ratować syna! Kłopoty króla disco-polo

Zenek wyda 40 000 dolarów by ratować syna! Kłopoty króla disco-polo Źródło: screen/youtube/Miejscowa na weekend

Zenek Martyniuk wciąż zmaga się z gigantycznymi problemami wizerunkowymi, których główną przyczyną są problemy z prawem jego syna. Daniel M. ostatnio nie schodzi z nagłówków wszystkich portali, aż w końcu jego ojciec, król disco polo, postanowił zainterweniować. Zapowiada pomoc w walce z nałogiem, nie będzie to jednak tanie. 

Zenek Martyniuk jeszcze do niedawna kojarzony był wyłącznie z branżą disco polo, cieszącymi się gigantyczną popularnością koncertami oraz licznymi akcjami charytatywnymi, podczas których pomagał potrzebującym. Teraz jednak okazuje się, że największej pomocy potrzebuje jego syn, który w ostatnim czasie sprawił gwieździe wiele problemów. Liczne kontrowersje bezustannie wybuchające wokół Daniela M. sprawiły, że nawet król disco polo walczyć musi o swój nienaganny dotąd wizerunek i dobre imię. O kłopotach z policją oraz głośnych dramatach rodzinnych rozpisywały się wszystkie polskie media, a teraz Zenek Martyniuk postanowił wziąć sprawy we własne ręce. Chce pomóc synowi walczyć z nałogiem, jednak nie jest to tanie przedsięwzięcie - na odwyk wydać będzie musiał aż 40 tysięcy dolarów.

Ogromne kłopoty syna Króla disco polo

Pierwszy skandal z udziałem syna gwiazdora disco polo wybuchł w maju, gdy Daniel M. wywołał rodzinną awanturę i konieczna była interwencja policji. Znaleziono wtedy przy nim marihuanę i od tamtej pory media bezustannie go obserwują, a on co chwilę dostarcza swoim zachowaniem nowych tematów, w które momentami aż ciężko uwierzyć. Kontrowersje nieco ucichły po ślubie z Eweliną, niestety jednak tylko na moment. Niedługo po wielkiej uroczystości po raz kolejny zająć się nim musiała policja, bowiem nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej małżonki. Ponownie znaleziono przy nim narkotyki, a po całej awanturze bezustannie publikował na swoim Instagramie szokujące wpisy i kontrowersyjne nagrania, w których zwracał się zarówno do policji, jak i swojej ukochanej oraz rodziny.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Zenek Martyniuk chce wysłać syna na odwyk

Szereg skandali spowodował, że spokoju nie ma również Zenek Martyniuk - dziennikarze w wywiadach bezustannie pytają go o losy Daniela. Choć cesarz disco przez długi czas nie chciał mieszać się w tę sprawę, teraz wszystko wskazuje na to, że chce pomóc synowi w walce z nałogiem. - Zenek nie chce, by jego syn odbył terapię w Polsce. Boi się, że młodzian może z niej uciec. Przyjaciele z USA proponują mu ośrodek w Arizonie, gdzie Martyniuk ma wielu znajomych i kreci tam teledyski. W dodatku to porządny ośrodek, gdzie leczyły się gwiazdy. Ma wyniki - twierdzi informator "Super Expressu". Mowa jest o ośrodku The Meadows, w którym leczyło się wiele znanych gwiazd, m.in. Kate Moss, Tiger Woods czy Selena Gomez. Wygląda również na to, że odwyk nie będzie tani, a Zenek Martyniuk wydać na niego będzie musiał małą fortunę - każdy miesiąc terapii kosztuje tam aż 40 tysięcy dolarów. Czego się jednak nie robi, by ratować napiętą sytuację rodzinną? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Striptiz Poli Raksy oglądało z wypiekami na twarzy pół Związku Radzieckiego. Zemdlejecie z wrażenie!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  4. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pudelek Następny artykuł