Nagły zwrot u syna Martyniuka! Wymyślił coś nieoczekiwanego

Nagły zwrot u syna Martyniuka! Wymyślił coś nieoczekiwanego Źródło: Instagram - Daniel M.

Zenek Martyniuk wciąż ma spore problemy ze swoim synem. Młody mężczyzna ma trudności z ustabilizowaniem swojego życia prywatnego, choć niedawno wydawało się, że sprawy idą w dobrym kierunku. Syn muzyka wpadł tym razem na pomysł, który znacząco wpłynie na jego życie.

Zenek Martyniuk bardzo angażował się w pomoc dla swojego syna oraz jego małżonki. Młoda Ewelina niedawno urodziła dziecko, a z powodu poważnych problemów męża nie mogła liczyć na jego wsparcie. Daniel M. opuścił rodzinne strony, by w samotności przemyśleć wydarzenia, jakie wpłynęły na jego życie w ostatnich dniach. 

Przez moment wydawało się nawet, że sytuacja prywatna mężczyzny w końcu poprawiła się i ostatecznie uległa stabilizacji. Pojawiały się informacje, że po przemyśleniu najważniejszych spraw w swoim życiu mężczyzna w końcu planuje zająć się tym, co jest dla niego najważniejsze, czyli rodziną. W końcu udało mu się pogodzić z małżonką, a także z rodzicami.

Zenek Martyniuk pogodził się z synem

Problemy syna znanego artysty zaczęły się w grudniu, gdy pokłócił się on z ciężarną żoną i nie chciał wpuścić jej do domu pomimo bardzo niskiej temperatury. O sprawie dowiedzieli się sąsiedzi, interweniowała również policja. W domu Daniela M. odnaleziono marihuanę, dlatego miał przez pewien czas spore problemy z policją. 

Syn Zenka Martyniuka wyjechał z rodzinnych stron do Warszawy, tłumacząc się potrzebą przemyślenia wszystkich problemów i znalezienia rozwiązania. Jego żona była wówczas w zaawansowanej ciąży i nie chciała zostać sama, dlatego przeprowadziła się do rodziców w Wielkopolsce. Od tamtego czasu mieszkanie małżeństwa nie było przez nikogo używane.

Po pewnym czasie Daniel M. wrócił do żony. Uznał, że zastanowił się nad swoimi problemami i teraz wie, że najważniejsza jest dla niego żona oraz najbliższa rodzina, z którą również nie był w najlepszych relacjach. Sytuacją zmartwiony był sam Zenek Martyniuk, ale wygląda na to, że znany muzyk disco polo pogodził się już z synem. Potomek muzyka wpadł na bardzo ważny pomysł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk wspiera żonę syna

Za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie śledzą go tysiące osób, Daniel M. nieoczekiwanie poinformował o sprzedaży swojego mieszkania w Wasilkowie, które do tej pory było zamieszkiwane przez niego i żonę Ewelinę. Nie znamy dokładnych przyczyn tej decyzji, jednak można domyślać się, że miejsce to wywołuje u małżeństwa złe wspomnienia, dlatego oboje chcieliby jak najszybciej o nim zapomnieć i przenieść się w inne miejsce. To ciekawy i zaskakujący zwrot w sprawie.

Ogłoszenie pojawiło się na oficjalnym koncie syna muzyka. Dowiedzieliśmy się, że ma ono 130 metrów kwadratowych powierzchni i jest umeblowane. Miejsce zamieszkania o wysokim standardzie z pewnością skupi uwagę wielu osób, więc możemy domyślać się, że już niebawem zostanie ono sprzedane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu
  3. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

źródło: Fakt

Następny artykuł