Za ślubem syna Zenka Martyniuka kryje się skandal. Niektórzy fani będą zniesmaczeni

Za ślubem syna Zenka Martyniuka kryje się skandal. Niektórzy fani będą zniesmaczeni Źródło: Fot. YouTube/TVP VOD

Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent, kilka dni temu zorganizował ślub swojego syna Daniela i jego wybranki Eweliny. Zakochani mogli liczyć na wystawne przyjęcie, znamienitych gości i doskonałą zabawę. Dziś dowiadujemy się o bulwersujących dla niektórych faktach z ich związku.

Zenek Martyniuk od lat cieszy się tytułem "Króla disco polo" i jak na króla przystało, wesele jego jedynego syna było iście szlacheckie. Zebrało się na nim kilkuset gości, dla których specjalnie zagrał zespół M.I.G, a branżowe media podają, że impreza kosztowała nawet ćwierć miliona złotych. Fotografie i film z suto zakrapianej imprezy obiegły sieć, a spekulacjom na temat jej przebiegu i osobistego uczestnictwa organizatora nie było końca. Dziś wiemy, że sam Zenek Martyniuk osobiście śpiewał dla weselników.

To jednak nie koniec rewelacji dotyczących pary młodej. Na jaw wyszły właśnie informacje, które mogą rozwścieczyć niektórych, bardziej konserwatywnych słuchaczy disco polo.

Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem!

Wybranka Daniela Martyniuka to zaledwie 19-letnia Ewelina. Zrobiło się o niej głośno, gdy kilka miesięcy temu doszło między kochankami do awantury, podczas której interweniowała policja. Młody Martyniuk miał być wówczas agresywny i mieć przy sobie nieznaczne ilości marihuany. Sprawa przycichła i skończyła się bez poważniejszych konsekwencji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Młodziutka panna młoda swoje plany podjęcia studiów będzie musiała przesunąć na później. To wszystko nie z racji obowiązków małżeńskich, ale rodzicielskich. Zenek Martyniuk i jego żona Danusia niedługo będą mogli cieszyć się z wnuczki, której nadane ostanie imię Zosia. - Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje - zdradził mediom Marek Gwiazdowski z zespołu M.I.G.

Była w ciąży już przed ślubem

Ciąża panny młodej była bynajmniej owocem nocy poślubnej. Suknia Eweliny musiała być uszyta tak, by ciążowy brzuszek był niewidoczny. Bardziej konserwatywni fani Zenka nie mogą być z tego zadowoleni, a sytuacja została już nazwana mianem skandalu. Ciąża jest już w zaawansowanym stadium, a przyszli dziadkowie są wniebowzięci.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co na to Tede? Jego byłą obraca teraz jeden z najpopularniejszych gwiazdorów
  2. Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega
  3. Dramat Ewy Drzyzgi. Szczerze wyznała, że bardzo cierpi
źródło: pomponik.pl Następny artykuł