Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie

Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie

Zenek Martyniuk zabrał głos w sprawie problemów w małżeństwie jego syna Daniela. Dziennik "Fakt" informuje, że po kilku tygodniach rozbratu z bliskimi, mężczyzna skłania się ku ostatecznemu rozwiązaniu.

Zenek Martyniuk od ponad miesiąca zmaga się z problemami wizerunkowymi, które na jego rodzinę sprowadził syn Daniel. O mężczyźnie zrobiło się głośno po kontrowersyjnych wpisach, w których wyjawił kulisy "małżeństwa z przymusu". Na tym się nie skończyło. Pojawiły się także plotki o tym, że Daniel uderzył ciężarną żonę, a cały lincz z rodzinnych kłótni, podkręcony przez publiczne wpisy, rzucił cień na całą rodzinę.

Zenek Martyniuk wyjaśnia: "Daniel wrócił"

Mężczyzna odciął się po tamtych zajściach od najbliższych. Wyjechał do Warszawy. Nie kontaktował się z rodziną, zostawiając żonę w ciąży pod opieką mamy. Jego zachowaniem zszokowanych jest wielu sympatyków króla disco polo. Dziś Fakt.pl pisze o tym, że syn Zenka zdecydował się wrócić do rodziny. Powołuje się przy tym na słowa samego króla disco polo. – Daniel jest z nami. Znowu wszystko jest w porządku – powiedział Faktowi Zenek Martyniuk.

Anonimowy informator: Daniel będzie starał się unieważnić małżeństwo

Czy jednak sam powrót załatwi problemy? Mało prawdopodobne, by syn Zenka pogodził się z żoną. Dowodzi tego też anonimowy informator gazety. Domniemamy, że mężczyzna będzie starał się o unieważnienie małżeństwa!
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

– Ona nie chce się już widzieć z mężem, a Daniel prawdopodobnie będzie chciał unieważnienia małżeństwa – czytamy na Fakt.pl.

Potwierdzenie takiego stanu rzeczy byłoby wielkim ciosem dla obu rodzin. Czy młody Martyniuk podąży drogą Marty Kaczyńskiej i innych sław, które zdecydowały się na unieważnienie małżeństwa? Wszystko wskazuje, że kluczowe decyzje zapadną w najbliższych miesiącach. Ostatni miesiąc należał do najtrudniejszych w życiu Daniela Martyniuka. Poza problemami w związku mężczyzna wpadł też w konflikt z prawem. Po interwencji policji okazało się, że ma przy sobie narkotyki. Jak przypomina tabloid na początku roku w tej sprawie zapadł łagodny, ale nieprawomocny wyrok. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Emeryci dostaną zawału! Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwa
źródło: Fakt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News