Zenek Martyniuk kończy z zabawą. Przełom w życiu muzyka

Zenek Martyniuk kończy z zabawą. Przełom w życiu muzyka

Zenek Martyniuk to gwiazda muzyki disco polo, którego znają i młodsi, i starsi. Gwiazdor nigdy nie stronił od hucznych imprez po koncertach, teraz jednak postanowił zmienić dotychczasowy styl życia. Czy nagła decyzja zniszczy karierę Martyniuka?

Jeden z najbardziej znanych muzyków disco polo podjął zaskakującą decyzję. Postanowił... zmniejszyć ilość koncertów! Już jakiś czas temu stwierdzał, że są one zbyt częste i szkodzą jego zdrowiu. Gwiazdor jest chronicznie zmęczony, ma problemy ze stresem i brakiem snu. - Ostatnio zaczęliśmy rozplanowywać koncerty tak, żeby było nam bardziej komfortowo. Teraz z reguły gramy jeden koncert dziennie. Nie ma już siły, by grać trzy razy w różnych miejscach w ciągu jednego dnia. Zdecydowałem, że wystarczy jeden koncert, a w naprawdę wyjątkowych przypadkach maksymalnie dwa - wyznał w jednym z wywiadów. To jednak nie koniec zaskakujących zmian w życiu piosenkarza.

Zenek Martyniuk miał nałogi?! W końcu udało mu się zwalczyć jeden z nich

Zenek Martyniuk rezygnuje również z wielkiej przyjemności w życiu - alkoholu. Ostatnio coraz częściej sięgał po niego dla relaksu. Czy można mówić o nałogu? Możliwe, biorąc pod uwagę wysoki poziom stresu i szybkie tempo życia. Uleganie nałogom w takich warunkach jest bardzo możliwe. Piosenkarz jednak nie mówi o tym wprost. - Ostatnio nie piję alkoholu. Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest - podjął decyzję o zmianie gwiazdor. Mamy nadzieję, że pozytywne zmiany przyniosą mu same korzyści! A mimo zmniejszonej liczby koncertów, fani będą w stanie dotrzeć do swojego idola. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Irena Santor trafiła do domu opieki! Wiemy, co się z nią dzieje
  2. Żenada w DDTVN. Zaczęli zadawać gościowi obrzydliwe pytania
  3. Oficjalne, okropne wiadomości dla Beaty Kozidrak. Oświadczenie służb ją dobije
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News