Fani wzruszeni do łez. Wyciekły prywatne zdjęcia Zenka Martyniuka!

Fani wzruszeni do łez. Wyciekły prywatne zdjęcia Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk jest bez wątpienia królem disco polo. Każdy jego koncert jest wydarzeniem, które gromadzi tysiące fanów, jego nagrania w internecie mają dziesiątki milionów odsłon. Teraz wyciekły prywatne zdjęcia Martyniuka, które wzruszyły jego wielbicieli do łez.

Zenek Martyniuk już od 30 lat jest obecny na polskiej scenie muzycznej, gdzie niezmiennie króluje w gatunku disco polo. Muzyk koncertuje po całej Polsce, często będąc główną gwiazdą wieczoru zarówno na małych, jak i ogromnych scenach. Jednym z takich występów był na pewno koncert podczas sylwestra w Zakopanem, gdzie został zaproszony przez samego Jacka Kurskiego. Jednak przeszłość, jak i życie prywatne gwiazdora dla wielu pozostaje nieodgadnioną zagadką. Teraz do internetu wyciekły zdjęcia, które uchylają rąbka tajemnicy.

Zenek Martyniuk: fani są wzruszeni

Martyniuk pomimo niebagatelnej sławy bardzo chroni swoją prywatność i rodzinę przed nadmiernym rozgłosem. Oczywiście nie zawsze się to udaje i jak przyznaje jego małżonka, zdarza się, że jest już zmęczona popularnością męża. Do internetu wyciekły prywatne zdjęcia muzyka oraz jego żony z czasów, gdy jeszcze nie był królem disco polo. Wielu jego fanów na pewno nigdy nie widziało go takiego. Chodzi dokładniej o czarno-białe zdjęcie ślubne Zenka Martyniuka oraz jego żony Danuty. Fani są zachwyceni i wzruszeni tym, co zobaczyli. Wielu z nich nie kryje się ze łzami mówiąc, że czują się, jakby w tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli. Nie ulega wątpliwości, że taka fotografia to ogromna gratka dla najwierniejszych fanów, którzy twórczość Martyniuka znają przecież od wielu lat. - Piękna para... gratuluję 30 lat wspólnego życia - pisze jedna z internautek.

Ile dzieci ma Zenek Martyniuk?

Wokalista zespołu akcent ożenił się 4 lutego 1989 roku. Jest to jego jedyna małżonka, co w polskim show-biznesie nie jest tak często spotykane. Owocem ich niegasnącej miłości jest jeden syn imieniem Daniel. Pierworodny króla disco polo urodził się 1 sierpnia 1989, co oznacza, że Danuta podczas ślubu była już w stanie błogosławionym.

PRZECZYTAJ: Oliwia Bieniuk zaszalała w stolicy. Zmartwieni fani: „To nie za wcześnie?”

PRZECZYTAJ: Michał Szpak w żałobie. Jego wyznanie doprowadza do płaczu

PRZECZYTAJ: Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł

screen wp.pl fot. wikipedia.org fot. wikipedia.org
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News