Dantejskie sceny na koncercie Zenka! Cud, że nikt nie zginął

Dantejskie sceny na koncercie Zenka! Cud, że nikt nie zginął Źródło:

Zenek Martyniuk to znany wszystkim Polakom król branży disco-polo. Depcze mu po piętach Sławomir, który jednak nie ma aż tak dużego dorobku muzycznego, jak Zenek. Tysiące fanów pojawia się na jego koncertach. Jednak przez tak dużą ilość osób na ostatnim występie Zenka mogło dojść do tragedii. Na ostatnim koncercie działy się dantejskie sceny, a uczestnicy twierdzą, że tylko cudem nikt nie zginął.

Zarówno Zenek, jak i Sławomir mogą liczyć na wysokie stawki, a ich kalendarze są przepełnione do granic. W jednym z ostatnich wywiadów król disco-polo przyznał się, że ogranicza liczbę koncertów do maksymalnie jednego dziennie. Prawdopodobnie z tego powodu w niedzielę na Terenach Targowych w rudzkim Wirku rozegrały się iście dantejskie sceny. Ludzie, których ochroniarze nie chcieli wpuścić na widownię, wyważyli ogrodzenie i zaczęli przepychać się, by być bliżej artysty.

Zenek Martyniuk rozjuszył swoich fanów

Na teren koncertu mogło wejść maksymalnie 8 tysięcy osób. Gdy ta liczba została przekroczona, ochroniarze zdecydowali nie wpuszczać nikogo więcej, dopóki część osób nie wyjdzie. Poinformowali oczekujących fanów, że gdy jedna osoba wyjdzie, kolejna zostanie wpuszczona na jej miejsce. Cierpliwość nie była jednak cechą miłośników Zenka i postanowili wziąć sprawy we własne ręce. - Z relacji znajomych wiem, że od strony Shella, ogrom osób wszedł razem z bramą, taranując ją razem z ochroniarzami. Od drugiej strony wyłamano cały płot. Z tego ostatniego wydarzenia otrzymałem filmik. Osoba która go udostępniła, szybko zdjęła, natomiast ja uważam że macie prawo wiedzieć. Cud, że nikt nie zginął - pisze internauta. Zagrożenie było naprawdę duże, a film wciąż można zobaczyć w internecie. Możliwe, że z powodu tego wydarzenia, ochrona na koncertach disco-polowych zostanie zaostrzona. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowscy oddali PÓŁ MILIONA złotych. Fani nie mogą uwierzyć
  2. Gwiazda TVN sprzedawała się za pieniądze?! Szokujące doniesienia
  3. Posłanka PO PRZYŁAPAŁA dziennikarzy TVP. Krępująca sytuacja
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News