Nieoczekiwany zwrot akcji ws. syna Zenka Martyniuka. Jego żona złożyła pozew!

Nieoczekiwany zwrot akcji ws. syna Zenka Martyniuka. Jego żona złożyła pozew! Źródło: Fot. Instagram/Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk wraz ze swoją żoną załamuje ręce nad jedynym synem. Odgrażanie się ze strony Daniela dużo nie dało: jego żona ostatecznie złożyła pozew! Nie ma już żadnych szans na uratowanie tego związku?

Zenek Martyniuk musi być teraz wściekły: tak bardzo zależało mu na uratowaniu małżeństwa jego syna, a teraz przyszło zderzyć mu się z gorzkimi faktami. Żona Daniela złożyła jako pierwsza pozew w sądzie. W rodzinie Martyniuków nie dzieje się teraz zbyt dobrze - nerwy dają się we znaki.

Zenek Martyniuk dowiedział się o złożeniu pozwu przez Ewelinę, żonę Daniela

Już od dłuższego czasu trwa spór o rozwód między Eweliną a Danielem. Do niedawna szczęśliwi małżonkowie, a teraz poważni wrogowie będą toczyć batalię o alimenty i opiekę nad dzieckiem. Zenek Martyniuk już wcześniej był wściekły z powodu zachowania swojego syna. Daniel odgrażał się swojej żonie, że odbierze jej córkę i nigdy więcej jej nie zobaczy. Właściwie to zmieniał zdanie co jakiś czas: momentami mówił, że pomiędzy nim a Eweliną wszystko jest dobrze, a innym razem obrzucał ją obelgami i groził.

Dziennikarze z "Twojego Imperium" doszli do informacji, które jednoznacznie wskazują na to, że pozew rozwodowy został złożony, ale nie stoi za tym Daniel, a właśnie Ewelina!

- Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów - przekazuje "Twoje Imperium".

Ewelina ma dużą szansę na wygranie tego sporu?

Oczywistym było to, że jeśli Ewelina złoży pozew, to będzie walczyć o rozwód z winy Daniela. Dowodów na jego karygodne zachowania jest aż za wiele: notatki z interwencji policji, kiedy jeszcze Ewelina była w ciąży, a Daniel wyganiał ją z domu czy chociażby zapisane Instastory jej męża, w których dosadnie ją obrażał i groził odebraniem dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obie rodziny sądziły, że narodziny dziecka zmienią sytuację pomiędzy małżonkami, a okazuje się, że wygląda to jeszcze gorzej niż przed ślubem. Potem konflikt chciał rozwiązać sam Zenek Martyniuk, ale skończyło się na kłótni, "cichych dniach" między ojcem a synem oraz sprzedaniem lokalu Daniela. Żona Zenka również nic nie wskórała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew
  5. Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News