Zdumiewające oświadczenie Jacka Kurskiego po benefisie Zenka Martyniuka. W głowie się nie mieści

Zdumiewające oświadczenie Jacka Kurskiego po benefisie Zenka Martyniuka. W głowie się nie mieści Źródło: youtube.com/tvp info

Zenek Martyniuk w ostatnich dniach znalazł się na ustach całej Polski. Benefis artysty, który odbył się w białostockiej operze, przyciągnął przed ekrany miliony Polaków, a szef TV ,zdecydował się na zaskakujące oświadczenie w sprawie imprezy. Takich słów nie mogliśmy się spodziewać.

Zenek Martyniuk od czasu przejęcia władzy w TVP przez Jacka Kurskiego, jest jedną z najchętniej zapraszanych do stacji gwiazd. Szefowie TVP nie raz stawiali w swoich ramówkach na wydarzenia związane z nurtem muzycznym Martyniuka, stawiając samego Zenka na piedestale największej gwiazdy. Dowodem takiego działania jest benefis artysty transmitowany przez telewizję publiczną. Jacek Kurski, który zdecydował się na organizację show podsumowującego karierę muzyka, skomentował przebieg wydarzenia za pomocą swoich social mediów. Takich słów nie można było się spodziewać, w głowie się nie mieści.

Zenek Martyniuk czołową gwiazdą TVP. Jacek Kurski liczy zyski z benefisu artysty

Według ustaleń statystyków, show podsumowujące karierę podlaskiego muzyka, zgromadziło aż prawie 4 miliony telewidzów. Tak duża oglądalność nie uszła uwadze Jackowi Kurskiemu, który zauważył, że przedstawienie było najchętniej oglądanym wydarzeniem w mediach w trakcie okresu świątecznego.

- Benefis Zenka Martyniuka wygrał w cuglach i był najbardziej oglądaną pozycją Świąt Bożego Narodzenia. 3,9 mln widzów! Dziękujemy - napisał na Twitterze Jacek Kurski.

Co ciekawe, wygrał on nawet z kultową produkcją filmową "Kevin sam w domu", którego oglądalność oszacowano na poziomie 3,7 milionów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Współpraca TVP z Martyniukiem opłacalna dla obydwu stron

Nie da się ukryć, że związanie się Martyniuka z telewizją publiczną przynosi wielkie profity obu stronom. Artysta za swoje pokazywanie się w TVP może liczyć na wielkie honorarium, a telewizja na duże zyski. Za przykład można wziąć chociażby zeszłorocznego sylwestra stacji, w trakcie którego to właśnie Martyniuk był największą gwiazdą.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Wiele wskazuje na to, że współpraca mediów publicznych z artystą disco-polo w najbliższym czasie będzie się wciąż rozwijała. Żadna inna stacja telewizyjna nie gości na ekranach muzyków disco-polo tak często w ostatnim czasie, jak TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Legendarny skoczek nie wystąpi na Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs nie będzie już taki sam
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News