Zenek Martyniuk, bolesny sekret
youtube.com Super Express
Weronika Wasiak - 28 Września 2020

Żona Zenka Martyniuka jest zdruzgotana. Na jaw wyszedł bolesny sekret

Zenek Martyniuk dotychczas wolał o tym nie mówić. Na zabranie głosu zdecydowała się natomiast jego żona, emocjonalnie odnosząc się do trudnej dla nich sprawy. Bolesny sekret rodziny ujrzał światło dzienne.

Gdy Zenek Martyniuk wyprawił swojemu jedynemu synowi huczne wesele, kolorowa prasa skupiła swój wzrok na nieznanym dotąd mediom Danielu. Wieść o ciąży jego wybranki Eweliny wywołała jeszcze większe poruszenie i sprawiła, że od dnia ceremonii tabloidy i internauci bacznie śledzili losy nowożeńców. Pierwsze rewelacje pojawiły się już kilka tygodni po ślubie, a później kolejne i kolejne. Od roku cała rodzina Martyniuków przeżywała prawdziwy dramat w związku z wybrykami syna. Teraz, gdy Ewelina i Daniel nie są już małżeństwem, na jaw wyszła wielka tajemnica Martyniuków, o której przez cały czas milczeli. Żona muzyka bardzo to przeżywa.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Zenek Martyniuk z żoną są zdruzgotani. Ujawniono bolesny sekret

Huczne, warte ponoć milion, wesele, część wyprawki dla wnuczki to nie jedyne, czym Zenek i Danuta obdarowali syna i synową, gdy ci postanowili się pobrać i poinformowali ich, że zostaną dziadkami. Jak donosi Super Express, krótko po tym, jak Ewelina i Daniel podzielili się z Martyniukami radosną nowiną, wniebowzięta Danuta postanowiła pokazać młodej kobiecie, że traktuje ją jak córkę i że ta jest mile widziana w ich rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Żona króla disco polo wręczyła synowi rodzinną pamiątkę - pierścionek przekazywany z pokolenia na pokolenie, i poprosiła, by dał go ukochanej. Od tamtego momentu Ewelina dumnie nosiła bezcenną dla Danuty biżuterię. Niestety, kilka dni temu, już na pierwszej rozprawie, Daniel rozwiódł się z żoną. Z doniesień SE wynika, że teraz ukochana muzyka nie może przestać myśleć o pierścionku, który wciąż jest w rękach Eweliny. Ma nadzieję, że była synowa zwróci jej rodzinną pamiątkę.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN przekazał pilne wiadomości. Zablokowana droga, policja i śmigłowiec, porażający widok na ekspersówce

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Traktowałam ją jak córkę, bo nie mam córki, a chciałam mieć. A ona teraz tak bardzo brzydko mi się odpłaca. Szkoda dziecka, bo dziecko to jest jej karta przetargowa… Wózek Cybexa za 12 tys. zł kupiłam, wszystko… Na zaręczyny dałam pierścionek swój ponad stuletni, pamiątkę, nie wiem, czy ona go odda? - mówiła, cytowana przez SE, Danuta Martyniuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  2. Niemieccy dziennikarze zmiażdżyli Roberta Lewandowskiego. Ostra krytyka wobec Polaka
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News