Kompromitacja Zenka Martyniuka. Fani są dla niego bezwzględni

Kompromitacja Zenka Martyniuka. Fani są dla niego bezwzględni Źródło: youtube

Zenek Martyniuk stał się ofiarą linczu w sieci. Kompromitacja króla polskiej sceny muzycznej osiągnęła ogromne rozmiary, a fani są dla niego bezlitośni.

Zenek Martyniuk, jako największa gwiazda muzyki rozrywkowej, wie, że nie zawsze odbierany będzie dobrze przez społeczeństwo. Niestety, każde jego potknięcie trafia to sieci, gdzie internauci przez wiele dni śmieją się z nich do rozpuku. Tak stało się w przypadku wokalisty, króla disco polo

Król disco polo Zenek Martyniuk w filmie biograficznym

Od kiedy w sieci pojawiła się informacja o tym, że Zenek Martyniuk doczekał się filmu biograficznego, internauci nie przestają zastanawiać się, jak będzie prezentował się obraz. Popularność piosenkarza sprawiła, że na pewno wiele Polaków wybierze się do kin, by poznać całą historię wokalisty zespołu "Akcent", który sprawił, że cała Polska oszalała na punkcie zielonych oczu. 

Niebawem, bo 14 lutego przyszłego roku, w kinach odbędzie się premiera filmu biograficznego. Ostatnio opublikowany w sieci został plakat, który sprawił, że internet zalał się falą hejtu na znanego muzyka. 

Zenek Martyniuk pod ostrzałem internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plakat, który promuje film sprawił, że Zenek Martyniuk znalazł się pod ostrzałem złośliwych komentarzy internautów. Pierwsza rzecz, która zwraca uwagę na plakacie, to korona, która znalazła się nad pierwszą literą imienia wokalisty, przez co, internauci zaczęli nazywać go Żenkiem. Zamiana pierwszej litery powoduje natychmiastowe konotacje ze słowem "żenada".

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Wyjątkowy Polak nie żyje. Wielka strata

Drugie zastrzeżenie, które pojawia się w komentarzach złośliwych internautów dotyczy tego, jak skonstruowany jest sam plakat. Okazuje się, że w zestawieniu z plakatem znanego filmu biograficznego o Freddim Mercury'm "Bohemian Rhapsody". Plakat, promujący film o Zenku zdaniem fanów z pewnością jest inspirowany znanym plakatem filmu o wokaliście Queen i twierdzą, że podobieństwo jest aż zbyt nachalne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż


źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News