Żona Martyniuka postanowiła już dłużej nie milczeć. Wyznała powalającą prawdę o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

Żona Martyniuka postanowiła już dłużej nie milczeć. Wyznała powalającą prawdę o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami Źródło: youtube.com

Zenek Martyniuk nie zwykł dużo mówić o swoim życiu prywatnym, a szczególnie tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Za to jego żona uwielbia rozmowy z dziennikarzami. Tym razem po raz kolejny przerwała milczenie i powiedziała wszystko jak na spowiedzi.

Zenek Martyniuk nie miał nawet szans przerwać swojej żonie rozmowy z dziennikarzami. Nie tak dawno wrócili z USA, a już pojawili się na ramówce TVP. Danuta Martyniuk powaliła wszystkich wyznaniami na temat tego, co dzieje się w rodzinie.

Zenek Martyniuk w starciu z dziennikarzami nie miał szans. Jego żona "wyśpiewała" kilka istotnych faktów

Już na samym początku dziennikarze dostali zdumiewającą wiadomość. Król polskiego disco polo ujawnił, że tak naprawdę nie lubi hucznych imprez. Muzyk w tym roku obchodził 50. urodziny i szczerze przyznał, że w ten wyjątkowy dzień nie robił dokładnie nic. Spędził ten czas w domu, popijając herbatę z najbliższymi. Za chwilę do akcji wkroczyła jego żona.

Media w tym roku wręcz żyły perypetiami jedynego syna Zenka Martyniuka, Daniela. Mężczyzna raz chciał odebrać żonie dziecko, raz się z nią godził. Sprawa długi czas była na ostrzu noża, lecz mamie Daniela mocno zależało, by pogodzić młodych. Okazuje się, że jej działania przyniosły skutek. Teraz nie musi już milczeć i wyznała prawdę, na którą czekali wszyscy bacznie obserwujący problemy rodziny.

Słowa Danuty Martyniuk wskazują na to, że kryzys został na dobre zażegnany?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszystko się wypogodziło, wszystko jest ok. Z czego bardzo się cieszymy. Młodzi są a to w Koninie, a to w Białymstoku, różnie. Ewelina teraz się uczy, na kierunku związanym z administracją, więc Daniel jeździ do niej albo Ewelinka przyjeżdża do nas. O, dziś właśnie, gdy tu rozmawiamy, Daniel jedzie do żony. On zresztą też zaczął naukę związaną z komputerami. Wszystko jest w porządku - przyznała żona Zenka Martyniuka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Danuta Martyniuk jest wniebowzięta, że te święta spędzi spokojnie i przede wszystkim z ukochaną wnuczką. Opowiedziała, że z USA przywiozła jej prezenty oraz specjalną kreację na benefis dziadka. Poza tym przyznała się, że wraz z Zenkiem się kłócą, jak każdy, a rękę na zgodę wyciągają oboje. Śmieją się, że są to "ciche godziny", a nie dni. Dla żony króla disco polo najważniejsze jest zaufanie, dzięki temu obchodzili 30. rocznicę ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News