Znany ksiądz publicznie błaga syna Zenka Martyniuka. Czy po jego słowach Daniel się w końcu opamięta?

Znany ksiądz publicznie błaga syna Zenka Martyniuka. Czy po jego słowach Daniel się w końcu opamięta? Źródło: Fot. Instagram/Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk musi bardzo się martwić o swojego syna. Daniel podjął pewną zaskakującą decyzję, która najprawdopodobniej nie spodobała się ojcu. Znany ksiądz wypowiedział się na temat zachowania syna gwiazdora disco polo i zaapelował o opamiętanie się.

Zenek Martyniuk ma przed sobą trudny czas. Nie dość, że trwa teraz niezwykle intensywny koncertowy sezon i ciągle przebywa poza domem, musi również bezustannie niepokoić się o swojego syna. Na temat zachowania Daniela wypowiedział się nawet znany ksiądz, publicznie błagając go o opamiętanie. Pojawia się pytanie, czy potomek króla disco polo w końcu kogoś posłucha. 

Zenek Martyniuk niepokoi się o syna

Zenek Martyniuk jeszcze nie tak dawno wyprawił wspaniałe, bogate wesele swojemu synowi Danielowi i jego partnerce Ewelinie. Wszystko wskazuje jednak na to, że miłość pary nie przetrwała próby czasu. Wokół ich związku raz po raz wybuchały skandale, a zachowanie syna króla disco polo oburzało wielu. 

Na temat postawy syna Martyniuka wypowiedział się również znany ksiądz, który napomina młodych ludzi do opamiętania się i przypomina, czym powinno być małżeństwo. Nie wiadomo jednak, czy jego słowa wpłyną na zachowanie niesfornego Daniela. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mocne słowa księdza

Daniel Martyniuk ogłosił ostatnio, że zamierza rozwieść się ze swoją żoną Eweliną. Stwierdził, że dziewczyna ma zbyt duże "parcie na szkło" i zarzucił jej kłamstwo. Swoje szokujące wyznanie zamieścił w swoich mediach społecznościowych, jako relację na żywo. 

Znany ksiądz Kazimierz Sowa w wywiadzie dla "Super Expressu" odniósł się do pomysłu rozwiedzenia się. Duchowny zdecydowanie odradza takie rozwiązanie i apeluje do Martyniuka o rozsądek. 

- Rozwód jest ostatecznością, ale w kościele mamy do czynienia z separacją, żeby przemyśleć swoje sprawy. Nie ma relacji między ludźmi bez słuchania drugiego człowieka. Jeśli nie ma rozmowy, słuchania i zrozumienia drugiej osoby, to taki związek jest oparty tylko na emocjach, które bardzo często mogą ulecieć. Rozwód jest czymś, co pozostawia w życiu człowieka jakiś ślad i konsekwencje, poza tym to bardzo dramatyczne przeżycie - wytłumaczył swoje stanowisko ksiądz Sowa. 

Kapelan zwrócił również uwagę na to, że teraz dużo młodych ludzi zbyt pochopnie podejmuje decyzję o zawarciu małżeństwa i przez to później pary się rozstają. Podkreślił, że nad miłością trzeba pracować. Nie wiadomo czy jego słowa trafią do syna Zenka Martyniuka i czy Daniel przemyśli swoje postępowanie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Wiesław wziął pożyczkę dla kolegów. Wykiwali go tak, że aż robi się smutno
  4. Dramatyczna akcja ratunkowa, reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. 2-letnie dziecko wpadło do studni
  5. Zapadła kompletna cisza. Jurorzy "The Voice Kids" i publiczność zaczęli płakać, gdy dziewczynka otworzyła usta
  6. Katarzyna Skrzynecka z mężem chcieli wypocząć nad Bałtykiem. Gdy zobaczyli co robią rodacy, aż ich zemdliło

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu