Martyniuk o szansach na uratowanie małżeństwa. Zdradził swoje plany

Martyniuk o szansach na uratowanie małżeństwa. Zdradził swoje plany Źródło: Instagram/daniel.martyniuk

Zenek Martyniuk jeszcze niedawno bawił się na weselu syna i chrzcie wnuczki. Niestety, ta rodzinna sielanka nie potrwała długo. Syn króla disco polo, Daniel, otwarcie przyznał, że małżeństwo z Eweliną jest zakończone. Celebryta wyznał, jakie są jego najbliższe plany.

Zenek Martyniuk cieszył się ze ślubu swojego syna. Pomógł zresztą zorganizować młodym huczne wesele. Wszystko wydawało się układać bardzo dobrze, jednak szybko okazało się, że sielanka w rodzinie Martyniuków, którą widać było na przekazach medialnych, jest jedynie iluzją. I Zenkowi, i jego żonie bardzo zależało, by uratować małżeństwo swojego syna z Eweliną, jednak wygląda na to, że to niemożliwe. Sam Daniel nie ukrywa zresztą swoich planów.

Zenek Martyniuk musi być zawiedziony. Daniel nie daje szans swojemu małżeństwu

Wystarczyło kilka miesięcy małżeństwa, by Daniel uznał, że popełnił błąd. Gdy w mocnych słowach skrytykował w sieci swoją żonę i teściów, wiadomo już było, że tego związku nie da się uratować. Synowi wybitnego muzyka prawdopodobnie nawet nie przeszło to przez głowę. W rozmowie z portalem "Pudelek" przyznał wprost, że to koniec tego związku. Jak zaznacza, kluczową rolę w rozpadzie małżeństwa odegrali jego teściowie.

- Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę. Jeszcze zanim się pobraliśmy, jej mama wtrącała się we wszytko. Ewelina już wtedy mówiła: "zabierz mnie stąd". Teściowa ją buntuje przeciwko mnie, matka jej zagroziła, że jak będzie ze mną, to jej rodzina się od niej odwróci. Ja powiedziałem, że tak dalej być nie może, żeby teściowa wtrącała się we wszytko i postawiłem ultimatum - mówi Daniel.

Z przykrością na pewno słucha tego Zenek Martyniuk, który miał z synową dobre relacje i zależało mu na tym, by młodzi się pogodzili, a Daniel żył dalej w szczęśliwej rodzinie.

Plany Daniela. Przeprowadzka, rozwód, walka o dziecko

Dla Daniela najwyraźniej jest już za późno na ratowanie związku. Przyznaje, że planuje wziąć rozwód z Eweliną za porozumieniem stron. To nie wszystko: w rozmowie z Pudelkiem zapewnia, że będzie walczył o to, by córeczka Laura została z nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zazwyczaj jest tak, że dziecko zostaje przy matce, ale ja chcę zabrać Laurę do siebie - zdradza.

Niewykluczone, że kolejnym odcinkiem sagi o rodzinie Martyniuków będzie więc zacięta walka o opiekę nad dzieckiem. Być może Daniel połączy opiekę nad Laurą z prowadzeniem swojego biznesu. Syn króla disco polo nie ukrywa, że planuje przeprowadzkę.

- Chcę wyjechać z Białegostoku, nic mnie tu nie trzyma. Nie wiem, czy to będzie Warszawa czy może Portugalia, ale ponoć tam jest drogie życie. Ostatnio przyszła mi do głowy Chorwacja i własny biznes - firma czarterowa - zdradza swoje plany Daniel.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo
  7. Niewiarygodne. Jeden szczegół zadecydował, że dopiero teraz znaleziono ciało Dawidka

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu