Bolesne wiadomości o rodzinie Zenka Martyniuka. Potwierdziły się najgorsze informacje dot. jego syna

Bolesne wiadomości o rodzinie Zenka Martyniuka. Potwierdziły się najgorsze informacje dot. jego syna Źródło: youtube.com/UwagaTVN

Zenek Martyniuk nie ma łatwego życia ze swoim synem Danielem. Mężczyzna, który kilkukrotnie dostawał od ojca pomocną dłoń, nie jest w stanie poukładać sobie życia i podejmuje coraz to bardziej kontrowersyjne decyzje. Jak dowiedziały się media, Martyniuk junior po raz kolejny zawiedzie swojego tatę i całą rodzinę.

Zenek Martyniuk przez ostatni rok bardzo przeżywał to, co się dzieje z jego synem Danielem. Mężczyzna po poślubieniu swojej ukochanej nie znikał z okładek gazet i portali plotkarskich, a jego uzależnieniem od narkotyków, skandalami obyczajowymi i złym traktowaniu małżonki i matki ich dziecka żyła cała Polska. Historia związku Eweliny i Daniela dobiega jednak końca. Według doniesień Martyniuk stoi za czymś, co od samego początku nie podobało się jego ojcu.

Zenek Martyniuk będzie miał o czym myśleć. Daniel po raz kolejny negatywnie zaskakuje

Według doniesień medialnych syn legendy disco-polo zdecydował się rozwód. Małżeństwo, które od samego początku musiało radzić sobie z patologicznymi zachowaniami potomka lidera zespołu Akcent, nie przetrwało próby czasu, a narodziny córki, które miały scementować związek, nie pomogły w żadnym stopniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według doniesień, Martyniuk nie zmienił swojego zachowania względem żony, o co prosił go ojciec, w związku z czym Ewelina miała dość swojego małżonka. Mimo próśb, terapii i ośrodków pomocy dla osób uzależnionych od narkotyków, syn króla disco polo tylko pogłębiał swoje stare zwyczaje.

- Sprawa wpłynęła do sądu z powództwa Eweliny Martyniuk - skomentował Marek Ziółkowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Koninie.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Martyniuk broni się od komentarzy

Sam zainteresowany nie chce opowiadać o tym, co doprowadziło Ewelinę do podjęcia takiego kroku i nie odbiera telefonów od zainteresowanych sprawą dziennikarzy. Można podejrzewać, że po raz kolejny sprawił zawód ojcu i nie sprawdził się jako oddany tata i partner małżonki. Zenek Martyniuk po raz kolejny ma powody do zmartwień. Bardzo pokochał swoją wnuczkę i synową, a rozwód oznacza rozpad w jego rodzinie. Czy muzyk po raz kolejny postara się interweniować w sprawie syna?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Nie żyje legenda rocka. Zmarł niespodziewanie, żegnają go tysiące zszokowanych fanów
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Pudelek

Następny artykuł