Przykre informacje o rodzinie Martyniuków. "Wątpią w swe siły, ale walczą za wszelką cenę"

Przykre informacje o rodzinie Martyniuków. "Wątpią w swe siły, ale walczą za wszelką cenę" Źródło: youtube.com TVP VOD

Zenek Martyniuk wraz z żoną Danutą przeżywają bardzo trudne chwile. Gwiazdor dla dobra rodziny zdecydował się podjąć radykalne kroki. Chodzi o jego jedynego syna, Daniela. Rodzice mężczyzny nie mogą spać po nocach, to dla nich wyjątkowo ciężka sytuacja.

Zenek Martyniuk już nie raz musiał tłumaczyć się z wybryków swojego jedynego syna, Daniela. Wokalista wraz z żoną mieli jednak nadzieje, że wraz z upływem czasu ich potomek uspokoi się i ustatkuje. Ostatni czas sprawił, że rodzinie Martyniuków przybyło kolejnych zmartwień.

Zenek Martyniuk boi się o przyszłość swojego syna, gwiazdor ma już dość

Daniel Martyniuk już niejeden raz pojawiał się na medialnym świeczniku w związku ze swoimi kolejnymi wybrykami i problemami z prawem. Mężczyzna jest jedynym dzieckiem Zenka i Danuty Martyniuków, a rodzice bardzo go kochają. To sprawiło, że przez długi czas żyli nadzieją, że chłopak w końcu ustatkuje się i spoważnieje. Niedawne wydarzenia sprawiły jednak, że ich wiara w syna została po raz kolejny bardzo zachwiana.

Młody Martyniuk po raz kolejny trafił do aresztu, tym razem za złamanie nałożonej na niego z góry kwarantanny w związku z zagrożeniem epidemicznym. Dodatkowo mężczyzna za nieprzestrzeganie nakazu pozostania w domu został obciążony karą grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych.

Zenek Martyniuk traci wiarę w to, że jego syn kiedykolwiek się ustatkuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego było już za wiele na skołatane nerwy króla disco polo i jego żony. Kiedy dwa tygodnie temu Daniel Martyniuk opuścił areszt, cała rodzina przeniosła się do swojego drugiego domu w Białowieży, by uspokoić sytuację i odetchnąć.

– Daniel na razie trzyma się rodziców. Przebywa z nimi w drugim domu w Białowieży. Tam mają więcej spokoju i okoliczności przyrody też mają łagodny wpływ na zszargane ostatnimi czasy nerwy całej rodziny – miał zdradzić przyjaciel rodziny Martyniuków w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje: 1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Pod Kościelcem znaleziono ciało kobiety. Dramatyczne szczegóły śmierci

Rodzice są załamani zachowaniem mężczyzny. Nie wierzą w jego kolejne postanowienie poprawy. Choć na razie Daniel Martyniuk wydaje się posłuszny i przygaszony, już nie raz nadużył ich zaufania. Według informatora "Super Expressu" król disco polo intensywnie namawia syna na terapię, która miałaby pomóc mu w walce z uzależnieniem i spowodować, że w końcu ustatkuje się w życiu.

– Zenek i Danusia bardzo by chcieli, żeby Daniel dobrowolnie poszedł na terapię, ale on raz się zgadza, a raz nie. Odpuszczają, jak widzą poprawę. Ale potem on wywija numer, a oni wyciągają go z tarapatów. Teraz przez pandemię koronawirusa jest gorzej, bo każdy zastanawia się, czy pobyt w ośrodku nawet dla uzależnionych jest bezpieczny. Tłumaczą mu, jak bardzo sam niszczy własne życie. Martwią się, że jak odreaguje areszt, to dawne nawyki powrócą. Momentami wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko – wyjawił rozmówca "Super Expressu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cierpisz na przewlekłe przeziębienia? Uważaj, może to być objaw nowotworu
  2. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii
  3. Wypuszczasz kota z domu? Każdy właściciel powinien wiedzieć, z czym to się wiąże, zamkną je na 4 spusty
  4. Przykre informacje o rodzinie Martyniuków. "Wątpią w swe siły, ale walczą za wszelką cenę"
  5. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  6. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News