Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć

Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć Źródło: YouTube / Wąsikowska SE

Zenek Martyniuk odnosił ostatnio wiele sukcesów w życiu zawodowym. Jednak prywatnie może odczuwać ból. Powodem jest zachowanie jego najbliższej osoby. Straszny afront.

Zenek Martyniuk dla wielu osób jest tematem numer jeden. Powodem jest między innymi niedawna premiera filmu przedstawiającego historię inspirowaną jego życiem. Niestety jego życie rodzinne może być teraz poddane ciężkiej próbie. Przyczyną jest zachowanie syna gwiazdora.

Zenek Martyniuk przeżywa trudne chwile

Król disco polo odniósł w ostatnim czasie wiele sukcesów. Zenek Martyniuk nie schodzi z ust wielu ludzi. Nic dziwnego. Jego benefis cieszył się ogromną popularnością. Głośno jest również o filmie inspirowanym jego życiem. Jednak sporo zmartwień dostarcza mu jego syn.

O jego synu zrobiło się głośno rok temu ze względu na problemy małżeńskie, do których doszło niedługo po ślubie. Ciężarna wówczas żona syna Zenka Martyniuka chciała dostać się do domu. Jednak mąż nie miał zamiaru jej wpuścić. Kobieta zwróciła się o pomoc do swojej teściowej. Ona z kolei powiadomiła o całym incydencie policję. Kiedy ta zjawiła się na miejscu ciężarna kobieta była już do domu. Niestety w środku miało dojść do rękoczynów. Podczas tej interwencji syn gwiazdy discopolo został zatrzymany. Znaleziono przy nim 3 gramy marihuany. Aktualnie grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. 

W zeszłym tygodniu syn ponownie mógł dostarczyć swojemu ojcu kolejnych zmartwień. Nie pojawił się kiedy Zenek Martyniuk przeżywał ważny moment w życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieobecność syna w ważnym życiowym momencie

Ostatnio głośno było o filmie o gwieździe disco polo. Zenek Martyniuk oczywiście pojawił się na jego premierze razem z ukochaną małżonką. Niestety zabrakło jego syna. Ludzie zaczęli się zastanawiać, czy ponownie nie doszło do problemów w rodzinie gwiazdy. Zenek Martyniuk został zapytany o powody nieobecności jego syna w tak ważnym dla niego dniu. Przyznał, że teraz ma on na głowie inne obowiązki.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyszła odebrać dziecko z przedszkola z prawie 2 promilami we krwi. Jej tłumaczenie jest absurdalne

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

- Tak, to mój ważny dzień. Syn nie pojawił się na premierze, bo ma co robić. Teraz spełnia się w roli ojca i męża i to nas najbardziej z żoną cieszy - przyznał gwiazdor disco polo.

12 lutego wnuczka Zenka Martyniuka obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tego powodu rodzice dziewczynki postanowili wydać huczne przyjęcie. To mogło przyczynić się do nieobecności syna. Jak podkreśliła Danuta Martyniuk, młodzi rodzice nie mają niani, która mogłaby im pomóc w zajęciu się córką. Mimo to dla wielu osób zignorowanie ważnego wydarzenia w życiu najbliższych osób jest wręcz upokarzające. Przecież syn na pewno wiedział z wyprzedzeniem, że zbliża się premiera filmu i mógł zaplanować ten dzień inaczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Nie żyje wieloletni polityk. Przegrał walkę o życie
  4. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała"S
  5. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News