Zenek Martyniuk potwierdził
Screen "Szansa na sukces" TVP2
Monika Majko - 16 Września 2020

Pogłoski o kobiecie okazały się prawdziwe. Już wszystko jasne, Zenek Martyniuk potwierdził

Zenek Martyniuk wszystko potwierdził, doniesienia o kobiecie okazały się być prawdą. Fani króla disco polo są zaskoczeni, wielu z nich nie miało o tym pojęcia. Życie uwielbianego przez Polaków wokalisty wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby nie ona.

Zenek Martyniuk wszystko potwierdził, to właśnie ta kobieta stoi za jego ogromnym sukcesem. Choć zwykle pozostaje w cieniu, to król disco polo zawdzięcza jej bardzo wiele. Fani byli w szoku, kiedy gwiazdor wyznał prawdę, niewiele osób o tym wiedziało.

Bronisław Komorowski - operacjaWłaśnie się wydało. Bronisław Komorowski musiał przejść operację, współczujemyCzytaj dalej

Zenek Martyniuk zawdzięcza jej swoją karierę muzyczną

Wokalista zespołu Akcent pojawił się w programie "Szansa na sukces" w towarzystwie tajemniczej kobiety. Szybko okazało się, że jest to Marzanna Zrajkowska, artystka z Białegostoku. To własnie jej gwiazdor zawdzięcza swoja karierę muzyczną. Król disco polo potwierdził medialne doniesienia, to nie on jest autorem tekstów do swoich największych hitów.

- Piosenki Marzanny są życiowe, przemyślane, nie powstają w jeden dzień - przyznał Zenek Martyniuk w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Za teksty do piosenek Zenka Martyniuka odpowiada Marzanna Zrajkowska

Marzanna Zrajkowska odpowiedzialna jest za teksty do największych hitów Zenka Martyniuka, spod jej pióra wyszła m.in. piosenka "Przez twe oczy zielone". Jak wspomina artystka, praca nad tą piosenką wymagała od niej poświęcenia sporo czasu i energii, jednak ogromny sukces przeboju wynagrodził jej twórcze trudy.

- Tę piosenkę pisałam dość długo. Jednego dnia próbowałam i nic mi nie wychodziło, więc skreślałam, chowałam tekst do szuflady, a potem znowu do niego wracałam. Muszę przyznać, że nad tą piosenką napracowałam się chyba najbardziej - przyznała Marzanna Zrajkowska.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielka tragedia, mega gwiazda disco-polo pilnie trafiła do szpitala. Trudno powstrzymać łzy, fani dostali wiadomość ze szpitala

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Wiadomo, ile zarobi Kinga Duda w Kancelarii Prezydenta. Andrzej Duda natychmiast skomentował

Dziś kobieta zajmuje się wyłącznie pisaniem tekstów, ale w przeszłości sama śpiewała, na scenie występowała z zespołem Kolor. Zenek Martyniuk bardzo ceni sobie współpracę z Marzanną Zrajkowską, gdyby nie ona, jego kariera prawdopodobnie wyglądałaby zupełnie inaczej.

- Dzięki Marzannie moje piosenki są nie tylko natchnieniem dla innych twórców, ale są też cytowane przez księży na kazaniach w kościele! Cieszę się z tego - przyznał słynny wokalista.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Emerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rządu
  3. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  4. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  5. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą
  6. MEN z dnia na dzień wprowadza ogromne zmiany w szkołach. Obowiązują miliony dzieci już od teraz
  7. Justyna Żyła wystąpiła w wielkim hicie TVN-u. Wcześniej, okrzyknięto ją następczynią słynnej gwiazdy

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News