Żonaty Zenek Martyniuk znów się oświadczył. Odpowiedź jego wybranki jest bardzo nietypowa

Żonaty Zenek Martyniuk znów się oświadczył. Odpowiedź jego wybranki jest bardzo nietypowa Źródło: youtube/Uwaga! TVN/

Żonaty Zenek Martyniuk zdecydował się na zadziwiający krok. Gwiazdor disco polo postanowił po raz drugi się oświadczyć, a odpowiedź jego wybranki zdecydowanie zalicza się do tych bardziej nietypowych. Fanom opadną szczęki.

Zenek Martyniuk od wielu lat trwa w szczęśliwym związku małżeńskim, czego owocem jest jego jedyny syn Daniel. W ostatnim czasie gwiazdor miał poważny powód do świętowania i chyba nikt nie podejrzewał, że właśnie tego hucznego wieczora zdecyduje się na coś takiego. Padł na kolana i zadał magiczne pytanie, ale raczej nie takiej odpowiedzi oczekiwał od wybranki. 

Wielkie święto w życiu Martyniuka 

Słowem wstępu, warto nawiązać do imponującej, a jednocześnie okrągłej rocznicy wokalisty i nie jest to wcale rocznica ślubu. W miniony czwartek, z okazji 30-lecia pracy artystycznej Zenka, odbył się benefis, z którego transmisję będzie można oglądać już 26 grudnia. Przyjęcie pełne gwiazd pozwoliło Martyniukowi godnie świętować wiele lat swojego życia, które poświęcił muzyce. Wyjątkowe chwile z pewnością na długo zapadną w pamięci jego i wszystkich zgromadzonych, a jeden moment zapisał się szczególnie dużymi literami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zenek Martyniuk znów się oświadczył. Odpowiedź wybranki jest zaskakująca 

W czasie wydarzenia prowadzący, Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski, wywołali na scenę Zenka i jego uroczą żonę Danutę. Ku zaskoczeniu wszystkich, małżonkowie zostali również poproszeni o publiczne odtworzenie momentu zaręczyn. Martyniuk bez zawahania ukląkł na jedno kolano i patrząc wybrance prosto w oczy zapytał, czy zostanie jego żoną.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Na sali zapanowało skupienie, bowiem wszyscy wyczekiwali odpowiedzi Danuty. Ta zrobiła to w dość nietypowy sposób, bowiem zamiast tradycyjnego "tak" pokusiła się o rozwinięcie odpowiedzi. 

- Ależ oczywiście Zenku. Już jestem twoją żoną - dodała z nutką żartu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News