Atak na działalność Zenka Martyniuka. Sprawa może mieć swój finał w sądzie

Atak na działalność Zenka Martyniuka. Sprawa może mieć swój finał w sądzie Źródło: Instagram/zenon_martyniuk_fanpage

Zenek Martyniuk, Lider zespołu Akcent, jest uwielbianym muzykiem wśród fanów disco-polo. Niestety, znalazła się osoba, która najprawdopodobniej nie ceni twórczości Martyniuka i postanowiła zaatakować działalność Martyniuka. Konsekwencje dla sprawcy mogą być ogromne.

Zenek Martyniuk jest kochany przez tysiące fanów muzyki disco-polo. Wielu z nich uważa go za polskiego króla tego gatunku muzycznego. Niestety znalazł się też ktoś, komu nie odpowiada styl muzyczny Martyniuka i postanowił zaatakować jego działalność. Muzycy z zespołu Akcent nie kryją oburzenia i chcą wyciągnąć konsekwencje prawne wobec sprawcy. 

Zenek Martyniuk musi rozwiązać poważny problem 

Dla każdego muzyka, kontakt z fanami i promocja swojego dorobku artystycznego jest niezwykle istotne. Obecnie, dzięki mediom społecznościowym i stronom internetowym, można w szybki i łatwy sposób dotrzeć do tysięcy odbiorców. Każdy znany zespół ma swoje witryny i fanpage, na których widnieją wpisy dotyczące tras koncertowych, nowych utworów i wiadomości z życia grupy. Dlatego też Zenon Martyniuk i jego grupa Akcent muszą rozwiązać poważny problem, dotyczący strony internetowej ich zespołu. 

Sprawa ma związek z atakiem hakerskim na stronę zespołu Zenona Martyniuka, zespolakcent.pl. Nieznany jak dotąd sprawca od kilku dni notorycznie próbuje włamywać się na stronę grupy Akcent. Muzycy postanowili zareagować i opublikowali wpis na ten temat: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- W ciągu kilku dni mieliśmy kilka ataków na naszą stronę www.zespolakcent.pl i jacyś "Pseudo hakerzy" zmieniali teksty. Informujemy, że wszystkie "logi" zostały zabezpieczone i jeżeli (ed. może któryś z "hakerów", czyta tę informację) jeszcze raz zauważymy atak na nasze serwery, sprawą zajmą się władze ścigania. Czy to jest zabawne zmienić kilka wyrazów drogi Hakerze. Hakerze dwukrotnie z tego samego numeru IP zmieniałeś - czytamy na stronie grupy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media
2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Być może ktoś chciał jedynie zażartować z muzyków, gdyż zmienił na stronie zaledwie kilka słów. Taka zabawa może mieć jednak poważne konsekwencje. Sprawa może się bowiem zakończyć w sądzie. Administratorzy strony zespołu Akcent zebrali informacje dotyczące ataków hakerskich i w razie konieczności, są gotowi przekazać je odpowiednim służbom. Na chwilę obecną muzycy chcą dać szansę hakerowi i proszą o zaprzestanie włamań na stronę. W przeciwnym wypadku zostanie uruchomiona procedura ukarania sprawcy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł