Mamy zdjęcia córki Daniela Martyniuka. Dziewczynka wygląda tak, że nie można oderwać wzroku, nic dziwnego, że Zenek oszalał na jej punkcie

Mamy zdjęcia córki Daniela Martyniuka. Dziewczynka wygląda tak, że nie można oderwać wzroku, nic dziwnego, że Zenek oszalał na jej punkcie Źródło: youtube/akcent

Zenek Martyniuk ma wyjątkowo piękną wnuczkę. Zdjęcia dziewczynki, które pojawiły się w sieci, były ogromną sensacją. Okazuje się, że dziadek oszalał na punkcie maluszka. Dziewczynka zawróciła mu w głowie.

Zenek Martyniuk może się pochwalić przepiękną wnuczką. Jak sam przyznaje, jest ona jego oczkiem w głowie i zrobi wszystko, by wywołać uśmiech na twarzy niezwykle uroczej Laury. 

Zenek Martyniuk oszalał na punkcie przepięknej wnuczki 

Od kiedy na świecie pojawiła się mała Laura, Zenek Martyniuk dosłownie oszalał na jej punkcie. Syn najbardziej znanego piosenkarza gatunku disco-polo doczekał się przepięknej córki, która pojawiła się niedawno na świecie. Dziewczynka ma zaledwie 8 miesięcy i jest ważną częścią rodziny. 

Jak przekazał Zenek Martyniuk, podczas trasy koncertowej dzwonił do syna, by mała Laura mogła słuchać śpiewu dziadka. Wcale nie był zaskoczony reakcją małej, która z chęcią zaczyna podśpiewywać z Martyniukiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mała Laura jest oczkiem w głowie wszystkich. Bardzo żywo reaguje na moje piosenki i cieszy się kiedy jej śpiewam. W ogóle lubi prawie każdą muzykę - powiedział Zenek Martyniuk. 

Torba prezentów od dziadka dla prześlicznej wnuczki

Zenek Martyniuk podczas ostatnie podróży do Stanów Zjednoczonych nie oszczędzał pieniędzy na prezenty dla wnuczki. Chociaż był daleko od ukochanej dziewczynki, pamiętał, by przywieść jej wiele pamiątek. 

- Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki - opowiadał zadowolony dziadek, Zenek Martyniuk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Trzeba przyznać, że wnuczka Zenka Martyniuka jest wyjątkowo pięknym dzieckiem. Nic dziwnego, że dziadkowie oszaleli na jej punkcie i postanawiają ją, aż tak rozpieszczać. Ich życie stało się pełniejsze z małą dziewczynką, która wprowadza jeszcze więcej uśmiechu na ich twarze. Na Facebooku Eweliny Martyniuk własnie pojawiły się jej zdjęcia, które roztopią nawet najtwardsze serca. Mała jest naprawdę urocza i wygląda jak mała modelka. 

fot. facebook/ewelinamartyniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

źródło: kozaczek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News