Zenek Martyniuk okradziony, a potem poniżony przez policję! Nie mieli dla niego litości

Zenek Martyniuk okradziony, a potem poniżony przez policję! Nie mieli dla niego litości Źródło: instagram/zenek martyniuk

Zenek Martyniuk padł ofiarą kradzieży, a także został poniżony przez policję. Okazje się, że nie było litości dla bezbronnego muzyka, który podzielił się dramatyczną historią.

Zenek Martyniuk jest obecnie najjaśniejszą gwiazdą związaną z muzyką disco polo. Jego fenomenalne występy sprawiają, że tysiące słuchaczy pojawia się na jego koncertach. Ponadto już w tym tygodniu do kin wejdzie film, który opowie historię Martyniuka oraz zespołu Akcent, a tymczasem pojawiły się doniesienia, że Zenek Martyniuk padł ofiarą kradzieży. 

Zenek Martyniuk padł ofiarą kradzieży podczas koncertu

Całą historię, która przydarzyła się niedawno opowiedział muzyk. Przeżycie, które przeszedł sprawiło, że nie czuje się bezpiecznie, ale postanowił podzielić się swoimi wspomnieniami, by ostrzec swoich słuchaczy. 

- Całkiem niedawno w Białej Piskiej ukradli mi całą walizkę z mikrofonem. Akurat tego wieczoru nie zdążyłem go nawet użyć. Niesamowite jest to, że koncert był mocno obstawiony ochroną i policją. Przyjechaliśmy za późno i nie było czasu na ustawienie naszych sprzętów, więc po namowie organizatora skorzystaliśmy z cudzych mikrofonów, które były rozstawione wcześniej i służyły większości muzycznych gości. Ryśkowi zginęły wtedy jeszcze dwie pary butów - zdradził Zenek Martyniuk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo policji złodziejom udało się ukraść walizkę, w której znajdował się wartościowy dla muzyka przedmiot. Do dziś nie wie, jak do tego doszło. 

Zenek Martyniuk skierował się na policję, gdzie został wyśmiany

Zenek Martyniuk o całym zdarzeniu poinformował policję. Ku swemu zaskoczeniu został wyśmiany, co więcej, funkcjonariusze nie uwierzyli mu, że został okradziony. 

- Według ich hipotezy, Rysiek wyniósł mikrofon i zakopał go w pobliskim lesie, żeby potem po niego wrócić. Udał się tam w zaginionych butach, żeby wrócić w innych, by zatrzeć ślady - przekazał Zenek Martyniuk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Najnowsze doniesienia uradowały fanów
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieść

Historia, która przydarzyła się muzykowi mogła spotkać każdego. Dla fanów najsmutniejsze jest to, że gwiazdor disco polo został poniżony przez polską policję, która nie miała dla niego żadnej litości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4-letnia Maja walczy z rakiem. Wszystko zaczęło się od bólu w nogach
  2. Kibole Legii Warszawa atakują własnego zawodnika. Kiedyś już go pobili
  3. Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze
  4. GIS ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów popularny olej. Jego skład woła o pomstę do nieba
  5. Rodzina zainstalowała ukrytą kamerę, żeby obserwować opiekunkę 80-latki. Zobaczyli dantejskie sceny, serce się kraja

źródło: alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News