Wiemy, jak oświadczał się syn Martyniuka. Pod jego żoną na pewno ugięły się nogi, gdy to zobaczyła

Wiemy, jak oświadczał się syn Martyniuka. Pod jego żoną na pewno ugięły się nogi, gdy to zobaczyła Źródło: fot. instagram. com

Zenek Martyniuk, przez aferę związaną z jego synem, bez wątpienia najadł się nerwów. Teraz jednak wygląda na to, że wszystko układa się dobrze w ich rodzinie. Daniela wzięło nawet na wspomnienia dotyczące jego zaręczyn, które naprawdę były niesamowite.

Zenek Martyniuk bez wątpienia nie może narzekać na brak wrażeń w swoim życiu. Z jednej strony koncerty i ciągłe występy dla swoich wiernych fanów, a z drugiej syn, który niedawno się ożenił i wywołał wokół ich rodziny prawdziwą burzę. Teraz doszły do tego również zabawy z wnuczką, która bez wątpienia będzie rozpieszczana przez swojego znanego dziadka. 

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że w rodzinie Zenka Martyniuka wszystko zaczęło się powoli układać, a konflikt pomiędzy jego synem i synową został zażegnany. Doszło do tego, że Daniela Martyniuka wzięło na wspominki dotyczące dnia jego zaręczyn. Syn króla disco polo opowiedział wszystko, a szczegóły naprawdę robią wrażenie. Pod jego żoną z pewnością ugięły się nogi, gdy zobaczyła, co ukochany dla niej przygotował. 

Zenek Martyniuk może w końcu odetchnąć z ulgą

Nie da się ukryć, że poprzednie wiadomości, jak również nagrania publikowane w mediach społecznościowych przez Daniela Martyniuka, nie były czymś, czym można by się chwalić. Syn muzyka niejednokrotnie obrażał swoją małżonkę i oberwało się również jego teściowej.

Na szczęście wygląda na to, że narodziny córki odmieniły Daniela, który teraz stroni od wywoływania kolejnych skandali i skupia się przede wszystkim na swojej rodzinie, która bez wątpienia bardzo go teraz potrzebuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaręczyny, które robią imponujące wrażenie

Co więcej, młody Martyniuk na swoim profilu instagramowym podzielił się tez kolejnymi fragmentami ze swojego życia. Widzieliśmy już nagrania z porodówki, a tym razem przyszła pora na wspominanie zaręczyn, od których nie minął jeszcze nawet rok. Jednak mimo to widać, że dla Daniela był to bardzo ważny dzień.

Daniel Martyniuk ujawnił, że jego zaręczyny odbyły się podczas lotu balonem nad Biebrzą. Mediom udało się ustalić, że taka atrakcja mogła go kosztować nawet 1800 złotych, ale bez wątpienia było warto. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że Ewelinie musiały aż ugiąć się kolana, kiedy będąc wysoko nad ziemią, zobaczyła w ręku ukochanego pierścionek i usłyszała to najważniejsze pytanie.

Jak to się skończyło, wszyscy doskonale wiemy i miejmy nadzieję, że to koniec problemów w rodzinie Martyniuków, ponieważ teraz najważniejsza jest wnuczka króla disco polo, która dla rodziców jest prawdziwym oczkiem w głowie.

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu