Żona Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Zdradziła prawdę o oszustwie

Żona Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Zdradziła prawdę o oszustwie Źródło: YouTube JastrzabPost

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że Zenek Martyniuk z pewnością ma kolejne powody do zmartwień. Jego żona nie mogła dłużej milczeć na ten temat i postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii. Jakie fakty zdradziła ukochana gwiazdora disco polo?

Nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia sprawiły, że życie wszystkich jest o wiele bardziej skomplikowane. Zenek Martyniuk zapewne również odczuł to na własnej skórze. Zakaz dotyczący zgromadzeń musiał odbić się na jego życiu zawodowym. Jednak jedna kwestia dotyczy również jego najbliższych. Z czym zmaga się aktualnie? 

Zenek Martyniuk i problemy wywołane przez koronawirusa

Panująca pandemia z pewnością sprawiła, że Zenek Martyniuk z dnia na dzień musiał dostosować się do nowych warunków. Brak występów w znacznym stopniu musiał go dotknąć. Film inspirowany jego życiem, również nie jest aktualnie wyświetlany z powodu zamkniętych kin. Z takimi problemami muszą zmierzać się aktualnie wszystkie osoby związane z estradą. Jednak brak pracy nie jest jedynym jego zmartwieniem.

Nie od dziś wiadomo, że jednym ze zmartwień, które posiada Zenek Martyniuk jest jego syn. Media regularnie obiegały różne kontrowersje związane z synem disco polowca. Ostatnio temat jednego z wybryków sprawił, że głos zabrała jego matka. Do czego odniosła się żona Zenka Martyniuka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daniel Martyniuk został przyłapany

Jak donosi Jastrząb Post syn Zenka Martyniuka był poddany kwarantannie, spowodowanej wyjazdem za granicę. Policja odkryła, że nie przestrzega on tych obostrzeń. Podczas kontroli funkcjonariusze początkowo wykonali do niego telefon. Daniem Martyniuk miał im wówczas odpowiedzieć, że aktualnie bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut. Policjanci postanowili poczekać pod jego drzwiami. To właśnie wtedy syn disco polowca został przyłapany na gorącym uczynku.

Daniel Martyniuk po kilkunastu minutach ukazał się ich oczom. Wbiegał w pośpiechu po schodach chcąc jak najszybciej wrócić do domu. Został za to ukarany mandatem, którego nie przyjął. Do sprawy odniosła się jego matka, która nie wierzy w doniesienia o swoim synu.

- Daniel w ostatnich dniach nie przebywał za granicą. Jakoś niedawno mówił nam tylko, że jedzie do Gdyni. Natomiast o żadnym dalszym wyjeździe nie było mowy. Gdyby Daniel dostał karę, to powiedziałby o tym mi lub mojej siostrze - skomentowała Danuta Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany. Policja miała już dość łamania kwarantanny

Nie da się ukryć, że taka sytuacja z pewnością sprawia, że Zenek Martyniuk jeszcze ciężej znosi aktualne nieprzyjemności związane z pandemią. Syn okłamujący policję i łamiący zasady kwarantanny z pewnością nie napawa dumą. Zwłaszcza jeżeli usprawiedliwia się stwierdzeniem, że zakazy są po to by je łamać. Matka wierzy jednak w niewinność syna. Jednak policja raczej w tym wypadku nie udzielałaby fałszywych informacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News