"Zakazy są po to, żeby je łamać ". Zbuntowany syn Martyniuka beztrosko komentuje ucieczkę z kwarantanny

"Zakazy są po to, żeby je łamać ". Zbuntowany syn Martyniuka beztrosko komentuje ucieczkę z kwarantanny Źródło: Facebook.com daniel.martyniuk.39

Zenek Martyniuk po raz kolejny może się wstydzić za swojego syna, Daniela. Młody mężczyzna jawnie ignoruje rządowy nakaz kwarantanny, jego słowa są porażające.

Zenek Martyniuk już nie pierwszy raz może się wstydzić swojego syna. Tym razem zbuntowany Daniel Martyniuk jawnie łamie rządowy nakaz kwarantanny. Młody mężczyzna zupełnie nie przejął się policyjnym pouczeniem, jego słowa są porażające w kontekście obecnie panującego zagrożenia koronawirusem.

Zenek Martyniuk po raz kolejny ma problemy z synem

Daniel Martyniuk już nie pierwszy raz okazał swoją buntowniczą naturę. Tym razem syn króla disco polo zachował się w bardzo ignorancki sposób i kompletnie zignorował nakaz kwarantanny, jaki nałożono na niego po powrocie z zagranicy. Jak wspominają w mediach sąsiedzi mężczyzny, zamiast zostać w domu "ciągle gdzieś jeździł", a policjantom kontrolującym jego izolacje próbował ponoć wmówić, że brał prysznic, podczas gdy tak naprawdę przebywał poza domem.

Zachowanie mężczyzny jest bardzo groźne, nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla innych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce osiągnęła próg 5 tysięcy przypadków. Daniel Martyniuk zdaje się kompletnie nie przejmować zagrożeniem, jakie stwarza i z beztroską podchodzi do rządowych rozporządzeń.

- Ja się odnoszę do tego tak: zakazy są po to, żeby je łamać - stwierdził syn gwiazdora w rozmowie z portalem Plejada.

Syn Zenka Martyniuka zlekceważył nakaz kwarantanny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donoszą media, Daniel Martyniuk miał również odmówić przyjęcia mandatu za łamanie zasad kwarantanny. Służby skierowały sprawę do sądu, ale to również nie wpłynęło na pojawienie się refleksji u syna króla disco polo. Ostatecznie młody mężczyzna stwierdził, że wcale nie był za granicą, a kwarantanna go nie dotyczy.

- Ogólnie, to ja się będę odwoływał od tej całej kwarantanny, bo ja nie byłem za żadną granicą, nie mam prawa jazdy i tyle - zapowiedział Daniel Martyniuk.

Dzisiaj grzeje: 1. Pod osłoną nocy zmieniono nagle rozporządzenie ws. obostrzeń. Nie wszyscy będą zadowoleni
2. Czy koronawirusa ma się do końca życia? Są najnowsze wyniki badań na pacjentach z Azji

Zenek Martyniuk po raz kolejny może się wstydzić za zachowanie swojego syna, gwiazdor sam niedawno poinformował fanów, że zamierza zastosować się do rządowych zaleceń i w tym roku święta w rodzinie Martyniuków odbędą się w bardzo okrojonym składzie. Ze względów bezpieczeństwa przy wielkanocnym stole zabraknie m.in. mamy wokalisty, Teresy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Specjalista ostrzega. Możemy nawet nie wiedzieć, że chorujemy na COVID-19
  2. Zaskakujący produkt, którego nie zna prawie nikt. Jest zdrowszy od czosnku, ogórków
  3. Wyciekł tajny plan ws. koronawirusa. Wszystko zostało już dokładnie rozpisane w Niemczech
  4. Wszyscy obawiali się podobnych wieści. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane
  5. Kaszel, który jest objawem koronawirusa da się odróżnić od tego przy przeziębieniu. Ma parę cech szczególnych
  6. 2-letni syn Anity przed śmiercią karmiony był karmą dla szczurów i niedopałkami. Dziennikarze dotarli do strasznych szczegółów

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News