Zenek Martyniuk przeszedł dramatyczne chwile. Po kilku miesiącach zdradził smutne szczegóły

Zenek Martyniuk przeszedł dramatyczne chwile. Po kilku miesiącach zdradził smutne szczegóły Źródło: youtube.com Kozaczek

Zenek Martyniuk przechodził naprawdę trudne chwilę, dopiero teraz zdecydował się wyznać prawdę. Wielbiciele króla disco polo nie mieli o tym pojęcia.

Zenek Martyniuk wyznał swoim fanom prawdę o dramatycznych chwilach, jakie przeszedł kilka miesięcy temu. Cała rodzina króla disco polo na chwilę wstrzymała oddech, mogło dojść do wielkiej tragedii. Niewiele osób o tym wiedziało, wokalista zdradził szczegóły.

Zenek Martyniuk opowiedział o dramacie, jaki niedawno przechodził

W krajowych mediach już od jakiegoś czasu głośno było o problemach zdrowotnych, które miały dotknąć mamę uwielbianego muzyka, Teresę. Mężczyzna długo milczał na ten temat, teraz jednak zdecydował się wyznać prawdę o stanie zdrowia seniorki rodu Martyniuków. Król disco polo potwierdził, że starsza kobieta przeszła zawał i trafiła do szpitala.

- Miała zawał serca, którego praktycznie nie zauważyła. To było 8 stycznia. Źle się poczuła, źle spała w nocy. Siostra zawiozła ją na izbę przyjęć i tam stwierdzono, że ma zawał. Szybko przetransportowaną ją stamtąd do szpitala do Białegostoku - wyznał Zenek Martyniuk w programie "Pytanie na śniadanie" na antenie stacji TVP 2.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk potwierdził, że jego mama przeszła zawał serca

To był bardzo trudny czas dla całej rodziny Zenka Martyniuka. Wokalista martwił się o ukochaną mamę, na szczęście kobieta powoli wraca do zdrowia. Aktualnie seniorka rodu została wypisana ze szpitala i przebywa w domu. Seniorka odpoczywa, by jak najszybciej odzyskać pełnię sił.

- Odpoczywa, spaceruje, nigdzie nie wychodzi. Nie spotyka się z przyjaciółkami - powiedział król disco polo.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Gwiazdor przyznał również, że w tym roku jego mamy zabraknie przy wielkanocnym stole. Kobieta spędzi święta w swoim domu, rodzina nie chce narażać jej na niebezpieczeństwo związane z pandemią koronawirusa, która dynamicznie rozwija się na terenie naszego kraju. W jej obecnym stanie zdrowia byłoby to niezwykle groźne.

- Jeszcze będzie czas, aby w miarę bezpiecznie odwiedzić teściową i odwiedzić moją mamę. Może to nie będą święta typowo rodzinne, ale zobaczymy - powiedział Zenek Martyniuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 będzie niedługo gotowa? Optymistyczne słowa szefa amerykańskiego koncernu farmaceutycznego
  2. Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strata
  3. Marta Kaczyńska nie ma powodów do radości. Smutne doniesienia, te święta będą dla rodziny wyjątkowo przykre
  4. Jolanta Kwaśniewska wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu. Chodzi o męża córki
  5. Dopiero wiele lat po śmierci żona Olbrychskiego ujawniła kompromitujący sekret Osieckiej. W głowie się nie mieści
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News