Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle

Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle Źródło: TRICOLORS/East News

Zenek Martyniuk od pewnego czasu coraz mniej mówi o swoim życiu prywatnym. Nic dziwnego, że informacje o jego rodzinnym dramacie wywołały tak wiele emocji wśród sympatyków. Ci z kolei nie mieli pojęcia, że sytuacja jest aż tak poważna.

Zenek Martyniuk od lat cieszy się sympatią ze strony wielu Polaków. Choć nie jest tajemnicą, że dzięki swojej twórczości muzyk zarabia niebotyczne pieniądze, on nadal pozostaje skromny i jak może stara się omijać temat swoich dochodów. Nieco częściej, chociaż nadal nie jest w tym wylewny, zdarza mu się mówić o rodzinie. O tym dramacie nie chciał jednak wspominać. 

Zenek Martyniuk przeżywa rodzinny koszmar. Nie jest dobrze 

Niesforny Daniel Martyniuk, jedyny syn lidera Akcentu, w ciągu zaledwie roku wywołał wokół swojej osoby niekończącą się liczbę skandali. Niestety, teraz musi wypić piwo, którego sam naważył i ponieść konsekwencje swoich czynów - jego żona, Ewelina, ostatecznie wystąpiła o rozwód, a pierwsza rozprawa ma odbyć się już za dwa tygodnie. 21-latka miała już dość wybryków męża, który w tym wszystkim jakby zupełnie zapomniał, że dopiero co założył rodzinę. Miarka w końcu się przebrała, choć jak donosiły media, żona Zenka Martyniuka niejednokrotnie próbowała walczyć o ich małżeństwo. Efekty były jednak krótkotrwałe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najbardziej poruszony całą sytuacją wydaje się sam gwiazdor disco polo, który od początku polubił Ewelinę, a w swojej wnuczce zakochał się od pierwszego wejrzenia. Czy jednak po rozwodzie nie będzie mógł jej widywać? "Super Express" donosi, że Daniel może utracić prawa do wychowywania córki. Ewelina ponoć stara się o rozwód z orzeczeniem o winie męża.

- Cały ciężar wychowania Laury spoczywa na Ewelinie i jej rodzicach. Daniel, pomimo zapewnień swojego ojca, nie interesuje się małą. Nie odwiedza ich - zdradza "SE" osoba z bliskiego otoczenia Martyniuków. 

- O orzeczeniu rozwodu na pierwszej rozprawie nie ma mowy. Małżonkowie nie są dogadani. Jedyną możliwością jest to, że Daniel przyjdzie i powie, że bierze na siebie winę za rozpad małżeństwa. Na to jednak chyba nie ma co liczyć - dodaje informator "Super Expressu". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

SE udało się również ustalić, że rodzina 21-latki chce ponoć całkowicie odciąć malutką Laurę od Daniela. Czy tak rzeczywiście się stanie? Odpowiedź na to pytanie przyniosą dopiero najbliższe miesiące.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zrobiła z psa worek bokserski robiąc okropne rzeczy. Wszystkiemu przyglądały się małe dzieci
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Niewyobrażalne sceny w supermarkecie, policjant robił haniebne rzeczy. Przyłapał go mąż klientki

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News