Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg

Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg Źródło: Screen/Youtube/ Wojciech Grodzki - dj & konferansjer

Zenek Martyniuk był ostatnio bardzo zaniepokojony o swojego syna. Pojawiły się bowiem pogłoski, mówiące o tym, że Daniel zamierza rozstać się ze swoją żoną Eweliną. Teraz nastąpił nagły zwrot akcji w związku z tą sytuacją wszystko wskazuje na to, że król disco polo może odetchnąć z ulgą.

Zenek Martyniuk jest niezwykle zapracowany koncertowo w sezonie letnim. Król disco polo nie dość, że musi dawać z siebie wszystko na scenie, to stara się być również dobrym ojcem, który wspiera swoje dziecko. Ostatnio muzyk był bardzo zaniepokojony sytuacją w małżeństwie Daniela. Wygląda na to, że teraz na horyzoncie pojawiły się radosne nowiny dotyczące tego związku. 

Zenek Martyniuk martwi się o syna 

Zenek Martyniuk jest osobą bardzo rodzinną, która zawsze pamięta o swoich najbliższych i stara się poświęcać im jak najwięcej czasu. W ostatnich miesiącach w mediach często pojawiały się niepokojące doniesienia dotyczące małżeństwa syna gwiazdora. 

Sytuacja wyglądała bardzo poważnie i młode małżeństwo było o krok od rozwodu. Teraz nastąpił niespodziewany zwrot akcji i pojawiły się radosne nowiny w obozie młodych Martyniuków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Radosne nowiny z Lichenia 

Daniel Martyniuk w ostatnim czasie swoim zachowaniem szokował wszystkich. Dopuścił się publicznego obrażania swojej żony, a także zapowiadał, że zamierza się z nią jak najszybciej rozwieść. Jednak to Ewelina jako pierwsza złożyła pozew rozwodowy. Sytuacja między młodymi małżonkami w pewnym momencie wydawała się bardzo poważna, a kwestia rozstania przesądzona. 

Zenek Martyniuk wraz ze swoją żoną usiłowali jakoś okiełznać syna i namówić go do opamiętania się i przemyślenia swojej decyzji. Słowa doświadczonych rodziców ewidentnie trafiły do Daniela, bo nagle i niespodziewanie zmienił swoje nastawienie. 

W miniony weekend cała rodzina Martyniuków wybrała się do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu. Tam, jak mówił w wywiadzie dla Super Expressu, Daniel zamierza wyprosić u Matki Boskiej potrzebne łaski. 

-Chcę kolejną dekadę życia rozpocząć z boską opieką. Pojechaliśmy prosić Matkę Boską o opiekę nad nami. Modliłem się o to, by Bóg pomógł mi wytrwać w trzeźwości i wierności - powiedział syn króla disco polo

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Młody Martyniuk obiecał poprawę i wyznał, że zamierza zawalczyć o odbudowanie swojej relacji z Eweliną. Przyznał, że jego ogromną motywacją jest córeczka Laura, która potrzebuje kochającego domu.  Syn Zenka Martyniuka obiecał, że tym razem nie zawiedzie i da z siebie wszystko. 

 

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  4. Pies dziękuje weterynarzowi za wyleczenie poparzonego ciała. Nagranie ściska za gardło
  5. Intymne nagranie Krupy z wielkim brzuchem dla męża trafiło do sieci. Pies wygląda na zdziwionego
     

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu