Zenek Martyniuk apeluje
TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News
Monika Majko - 4 Października 2020

Dramatyczny apel Zenka Martyniuka. Robi co może, czasu coraz mniej, potrzebna jest pilna pomoc

Zenek Martyniuk ma ostatnio sporo kłopotów rodzinnych związanych z głośnym rozwodem swojego syna, Daniela. Gwiazdor nie zamierza jednak usuwać się w cień. Wokalista zaapelował do fanów o pomoc, sprawa jest bardzo pilna. Liczy się każdy dzień, nie ma chwili do stracenia.

Zenek Martyniuk ma ostatnio dużo na głowie, nie zapomina jednak o innych. Król disco polo wykorzystał swoją popularność i zwrócił się do fanów o pilną pomoc. Nie ma chwili do stracenia, sprawa jest bardzo poważna. Gwiazdor wraz z rodziną bez zwłoki włączył się w działania.

Zenek Martyniuk walczy z rodzinnymi kłopotami

Król disco polo przechodzi właśnie trudny czas w związku z problemami rodzinnymi. Jego jedyny syn, Daniel, rozstaje się ze swoją żoną w atmosferze ogromnego skandalu i po raz kolejny znalazł się na medialnym świeczniku. Jednak pomimo kłopotów młodego Martyniuka, jego sławny tata nie ma zamiaru usuwać się w cień.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Gwiazdor wraz z żoną pojawił się na pikniku charytatywnym, organizowanym na rzecz Filipka z Bielska Podlaskiego, który choruje rdzeniowy zanik mięśniowy. Wokalista przekazał gadżety na licytacje na rzecz chłopca, a jej zwyciężczyni wręczył osobiście płytę. Gwiazdor zaapelował także do fanów o pilną pomoc, Filip walczy z czasem, liczy się każda chwila.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Zenek Martyniuk zaapelował o pomoc dla Filipa

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, potrzeba jeszcze 7 milionów złotych, by Filip mógł skorzystać z terapii genowej. To astronomiczna kwota, której bliscy małego pacjenta nie byliby w stanie pokryć z własnej kieszeni. Obecność Zenka Martyniuka na charytatywnym pikniku wywołała ogromne poruszenie i przyciągnęła wiele osób. Rodzice Filipka wierzą, że uda im się zgromadzić potrzebną kwotę na czas. Uruchomili zbiórkę internetową na portalu siepomaga.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Właśnie podano do mediów pilną wiadomość. Wszystko stanie się 7 października o 13:12, już nie ma wątpliwości

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

- Do niedawna lek był dostępny tylko w USA, teraz jest też podawany dzieciom w Polsce, w Lublinie! Niestety – jego koszt jest niebotyczny… Przed nami walka, której nie wygramy sami… Uda się tylko wtedy, gdy znajdą się tysiące osób o wspaniałych sercach, które zechcą podarować Filipkowi dar życia. Prosimy o pomoc tak bardzo, jak tylko mogą to zrobić rodzice, dla których dziecko jest całym światem - napisali na stronie zbiórki rodzice Filipa, Beata i Adam Łukaszuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje kolejna gwiazda "M jak miłość". Przykre doniesienia, zmarł niezwykle ceniony aktor i reżyser
  2. Niesamowite osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Strzelił cztery gole i zapisał się w historii, fani biją brawo
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywczą

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News