Syn Zenka Martyniuka zostanie nowym królem disco-polo? Powalające doniesienia

Syn Zenka Martyniuka zostanie nowym królem disco-polo? Powalające doniesienia Źródło: YouTube - Plejada

Zenek Martyniuk do tej pory starał się nie wypowiadać na temat problemów życiowych jego syna. Daniel miał pewne kłopoty, z których chciał wyciągnąć go ojciec. Już niebawem syn potomka disco polo może zostać nową gwiazdą tego gatunku muzycznego.

Zenek Martyniuk nie ukrywał, że bardzo przejmuje się losem swojego syna, który miał spory problem w relacjach ze swoją żoną. Na początku tego roku usłyszeliśmy o wielkiej kłótni syna gwiazdora disco polo z jego małżonką, w którą zaangażowana była nie tylko ciężarna kobieta, ale również sąsiedzi i policja. To właśnie wtedy zaczęły się kłopoty młodego Daniela, z którymi nie może poradzić sobie do dzisiaj.

Od czasu narodzin wnuka Zenka Martyniuka żona Daniela wciąż z nim nie zamieszkała, pozostając u swoich rodziców. Co ciekawe, nie zanosi się na zmianę tej sytuacji. Choć syn gwiazdora jeszcze niedawno twierdził, że chce uratować swoje małżeństwo, to póki co nie usłyszeliśmy o żadnej poprawie w jego związku. W tej sytuacji pomocną dłoń wyciągnąć zamierza sam Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk chce pomóc swojemu synowi

- Nie będzie żadnego rozwodu. Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ewelina przyjedzie 1 sierpnia na moje 30. urodziny. Już nie mogę się doczekać spotkania. Teściów też serdecznie zapraszam. Jestem z nimi w kontakcie. Powiedziałem ostatnio trochę przykrych słów. Alkohol namieszał mi w głowie i wyszło jak wyszło. Nienawidzę alkoholu. Już po niego nie sięgnę. Będę walczył o rodzinę - powiedział Daniel Martyniuk w jednym z wywiadów.

Zenek Martyniuk zamierza pomóc swojemu synowi

Póki co nie wiemy, czy żona Zenka Martyniuka rzeczywiście pojawiła się na urodzinach swojego męża, choć wiele osób uwierzyło w to, że małżeństwo może naprawić wszystkie błędy popełnione w przeszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chcę mu poważnie pomóc, ale Daniel co pięć minut zmienia zainteresowania. To mnie bardzo martwi. Myślę o tym, żeby go wciągnąć w nagrywanie wspólnej płyty - dodał Zenek Martyniuk.

Być może już niebawem usłyszymy o eksplozji talentu Daniela Martyniuka. To zależy od decyzji samego syna muzyka.

  1. Królowa Elżbieta zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce 
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu