Zenek Martyniuk wydał komunikat dot. swojej rodziny. Nie ma już miejsca na domysły

Zenek Martyniuk wydał komunikat dot. swojej rodziny. Nie ma już miejsca na domysły Źródło: youtube/TVP VOD

Zenek Martyniuk zdecydował się na wyznanie całej prawdy o obecnej sytuacji w rodzinie. Skomentował to w krótkiej wypowiedzi, nie zostawił miejsca na dalsze spekulacje.

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie nie zaznaje nawet chwili spokoju. W związku ze zbliżającą się premierą filmu o jego karierze cały czas udziela wywiadów. W końcu nie mógł uniknąć kontrowersyjnego tematu, jakim jest jego rodzina. Muzyk zdecydował się na szczerość.

Zenek Martyniuk zapytany o napiętą sytuację rodzinną

Pomimo tego, że sam muzyk ma niemal nieskazitelny wizerunek w mediach, to nie można powiedzieć tego samego o jego synu, Danielu. Było o nim głośno ze względu na problemy z narkotykami i alkoholem. Ponadto wiele mówiono o rozpadzie jego małżeństwo z Eweliną, z którą ma dziecko. O niektórych jego ekscesach było głośno na Instagramie. Od dłuższego czasu jednak afery związane z synem Zenka ucichły, a Daniel Martyniuk już tak nie szaleje w social media. Fani zastanawiali się na tym, co się stało.

Ostatnio Zenek Martyniuk udzielał obszernego wywiadu dla magazynu "Twoje Imperium". W rozmowie z dziennikarzami nie mógł uniknąć pytania o swojego syna. Muzyk nie unikał tematu, w szczerych słowach powiedział, jak obecnie wygląda sytuacja jego syna.

Zenek Martyniuk szczerze o sytuacji w rodzinie

- Wszystko się naprostowało. Daniel ma wspaniałą rodzinę. Jest bardzo troskliwym ojcem. Naprawdę, aż miło popatrzeć, jak się zajmuje córką. O synowej też złego słowa nie mogę powiedzieć, bo bardzo się stara, a dodatkowo jeszcze się uczy. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło - wyznał muzyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa muzyka są dosyć jasne, wygląda więc na to, że kryzysy rodzinne zostały zażegnane. Niektórzy fani nadal mają spore wątpliwości co do tego. Sądzą, że sprawa została wyciszona, aby nie robić czarnego PR przed premierą filmu o Zenku.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować
 

- Bujdy na kółkach Trzeba było wyciszyć sprawę na premierę tego kiczowatego filmu. Jak już gawiedź da na nim zarobić, to się okaże, że synalek się jednak rozwodzi - pisał komentujący.

- Synuś pewnie dostał od taty jasny przekaz - komentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News