Piękna kobieta miała chorobę, przez którą wytykali ją palcami na ulicy. Chciała popełnić samobójstwo, przestała jeść dwie rzeczy i jej życie całkowicie się zmieniło

Piękna kobieta miała chorobę, przez którą wytykali ją palcami na ulicy. Chciała popełnić samobójstwo, przestała jeść dwie rzeczy i jej życie całkowicie się zmieniło Źródło: Facebook

Zdrowie pięknej, 25-letniej Brytyjki pogarszało się pod wieloma względami. Kobieta, która mierzyła się z problemami skórnymi, była w stanie ciężkiej depresji i zaczęła nawet myśleć o samobójstwie. Wszystko się zmieniło, kiedy w akcie desperacji zmieniła swoją dietę. To, jak wygląda teraz, jest po prostu oszałamiające.

Zdrowie było rzeczą, która 25-letnia Georgia Robinson chciała odzyskać. Mieszkanka Birmingham chorowała na bardzo dokuczliwą łuszczycę, a jej ciało było pokryte czerwonymi plamami. Wyszydzana przez przechodniów i kolegów z pracy była na skraju załamania nerwowego. Wtedy odkryła, że za jej problemami stoi dieta, w której znalazły się dwa produkty odpowiedzialne za stan jej skóry.

Zdrowie nie dopisywało Georgii. Miała dość i chciała popełnić samobójstwo

Młoda Brytyjka, która dziś już uporała się z problemami zdrowotnymi, wyznała w mediach, że jej zmaganie z chorobą było bardzo ciężkie. W dużym stopniu dlatego, że prócz swojego schorowanego wyglądu miała wielkie problemy psychiczne, które ujawniały się przy każdej rozmowie z drugą osobą.

- Zaczęło się od małych kropek na moim łokciu, ledwo zauważalnych, ale w ciągu kilku miesięcy byłam zakryta nimi od stóp do głów i to stało się poważnym problemem. [...] Moje dłonie i nogi były najgorsze i wyglądały, jakby rzucano we mnie czerwonymi truskawkami, które pozostawiały plamy. [...] Ciągle pytano mnie: "co się stało z twoją skórą?" lub "czy to jest zaraźliwe?" - opowiada mieszkanka Birmingham.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choroba wyleczona dietą

Kiedy kolejne wizyty u lekarzy przestały dawać skutek, a plamy z ciała kobiety nie znikały, ta zdecydowała się zmienić swoje zwyczaje żywieniowe. Robinson postawiła na o wiele zdrowszą dietę wegańską, w której brakowało lubianych przez nią jajek i czerwonego mięsa. Jak się okazało, to właśnie te produkty odpowiadały za jej słaby stan zdrowotny.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Dzięki weganizmowi kobieta odzyskała zdrowie, ale też co najważniejsze, pewność siebie, a jedyne co jej zostało po chorobie to wyjątkowo trudne wspomnienia z jej leczenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Opłaty za wywóz śmieci zedrą z ciebie ostatnie grosze. Jest jeden sposób na płacenie mniej

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł