Malina Błańska przyznała się, że była kochanką. Ujawniła swoje 3 zasady, którymi się kieruje

Malina Błańska przyznała się, że była kochanką. Ujawniła swoje 3 zasady, którymi się kieruje Źródło: youtube.com/Malina Błańska

Zdrada to w społeczeństwie temat tabu. Ten, kto zdradza, jest wręcz przekreślony przez innych. Jednak jeszcze gorszą opinią "cieszą się" kochanki i kochankowie zdradzających osób. Z kolei Malina Błańska postanowiła ujawnić, co robiła i chętnie mówi o tym na YouTubie.

Zdrada to czyn, który rzadko kiedy jest wybaczany - nadszarpnięte zaufanie, okłamywanie, ból i utrata własnej wartości to tylko kilka rzeczy, z którymi musi zmierzyć się osoba zdradzona. Wielu ludzi sądzi, że przyznawanie się do bycia kochanką lub kochankiem to skrajna głupota; inne zdanie ma na ten temat Malina Błańska i podaje swoje 3 zasady, którymi kierowała się, gdy lądowała w ramionach zajętego mężczyzny.

Zdrada jest dla niej trudnym prywatnie tematem, ale postanowiła go poruszyć

Błańska jest dziennikarką i prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie porusza tematy dotyczące spraw damsko-męskich. Rozpętała burzę swoim wyznaniem, że była kilkukrotnie kochanką - nagrała film, w którym zdradza 3 zasady, które są dla niej ważne w takiej relacji. 

Pierwsza zasada dla kochanek brzmi: "nie możecie ingerować w kondycję ich małżeństwa". Błańska ostrzega, że najgorszą rzeczą, jaką można zrobić jest krytykowanie żony lub stałej partnerki kochanka. Nie wolno osądzać i nie należy zmieniać biegu wydarzeń lub czegoś przyspieszać, na przykład rozpadu małżeństwa. Dziennikarka zaznaczyła też, żeby nie pomagać kochankowi w kupowaniu prezentów dla żony - to będzie dla niej upokarzające, jeśli wszystko się kiedyś wyda.

Błańska powiedziała też o dzieciach - bycie kochanką nie ma tu nic do rzeczy

Jak wiadomo, wielu zajętych mężczyzn ma też dzieci. Druga zasada tyczy się kochanek, które angażują się w relację, gdzie pociechy stanowią tło. Nie można mieć wyrzutów sumienia, ponieważ to nie kochanka ma wpływ na relację ojca i dzieci, tylko on sam. Kontakt z dziećmi, kondycja psychiczna między nimi zależy tylko i wyłącznie od siły ich relacji oraz troski taty. Maluchy po osiągnięciu pewnego wieku mogą zacząć rozumieć ojca, dlaczego doszło do takiej, a nie innej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzecia porada brzmi prosto: "to są tylko faceci i warto o tym pamiętać". Dziennikarka zaznacza, że warto mieć w życiu jakieś inne "cenne puzzle, których będziecie mogły się chwycić w momencie, kiedy ten związek będzie miał trudniejsze chwile: będą zbliżały się święta, wakacje, nie będzie mógł uczestniczyć w uroczystościach".

  1. Legendarna aktorka miała tętniaka mózgu i wylew! Dopiero po latach ujawniła prawdę o swojej chorobie. Fani są w szoku!
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: YouTube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu