"Żona szefa zdradzała go ze mną i płaciła mi za spotkania". Szczere wyznanie "pana do towarzystwa"

"Żona szefa zdradzała go ze mną i płaciła mi za spotkania". Szczere wyznanie "pana do towarzystwa"

Zdrada stała się dla niego pomysłem na biznes. Jeden z "panów do towarzystwa" postanowił opowiedzieć o tym, jak wygląda jego praca. Szczegóły opowieści mężczyzny parającego się męską prostytucją jest wstrząsająca.

Zdrada dla wielu jest czymś bardzo złym, jednak dla niego pomysłem na biznes. Jeden z "panów do towarzystwa" wyznał, jak wygląda jego zawód i z jakimi wyzwaniami musi się zmagać. Słowa mężczyzny są porażające, rzucają zupełnie nowe światło na ten temat tabu.

Zdrada pomysłem na biznes. Pan do towarzystwa opowiada o swojej pracy

Mężczyzna twierdzi, że od czasów studenckich nie może narzekać na biedę. Wszystko przez znalezienie swojej niszy na rynku męskiej prostytucji. Klientek z roku na rok przybywa, a sam zaczął swoją drogę zawodową w dość ciekawych okolicznościach. Jako student pracował w firmie, w której żona właściciela płaciła mu za seks.

- Panie opłacały mi studia, mieszkanie i miałem drobne kieszonkowe. Do tego pracowałem chwilę w firmie męża jednej z kobiet, której świadczyłem usługi - zwierza się mężczyzna

Pan do towarzystwa mówi o tym, że jego praca jest bardzo wymagająca, bowiem musi inwestować dużą część pieniędzy w to, aby wyglądać dobrze. Zarabia głównie dzięki swojemu ciału, dlatego stara się o nie jak najbardziej dbać.

- Chodzę na siłownię, regularnie uprawiam pływanie, dużo biegam. Bez tego nie wyobrażam sobie mojej pracy. Ale nie chodzi tylko o moje ciało. Czytam książki, pisma dla mężczyzn, przeglądam strony internetowe dla kobiet. Poza tym lubię być ubrany w dobre ciuchy, kupuję drogie perfumy. To się kobietom podoba, mój zawód naprawdę jest wymagający. - mówi mężczyzna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety często nie chcą seksu

Mężczyzna wyznał, że nie to głównie mężatki korzystają z jego usług. Zdarzyło się nawet, że kobieta, z którą sypiał dla pieniędzy, była żoną jego szefa. Zatrudnienie miało być częścią dodatkowego wynagrodzenia za doskonałe wywiązywanie się ze swoich obowiązków.

- Do tego pracowałem chwilę w firmie męża jednej z kobiet, której świadczyłem usługi - opowiadał.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

"Pan do towarzystwa" nie czuje się źle z tym, co robi. Cieszy się, że ma środki na dostatnie życie, a dzięki bogatym klientkom może odwiedzać ekskluzywne miejsca. Na razie nie zastanawia się, co będzie robił za jakiś czas. Stara się żyć chwilą obecną i tylko teraźniejszość zajmuje jego myśli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił żonę. Sekta odebrała mu wszystko
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Onet

Następny artykuł