Jego podłość przekroczyła wszelkie granice. Narzeczony w dniu ślubu wyznał pannie młodej najgorszą prawdę

Jego podłość przekroczyła wszelkie granice. Narzeczony w dniu ślubu wyznał pannie młodej najgorszą prawdę Źródło: Pixabay / StockSnap

Zdrada wyszła na jaw tuż przed ślubem. Kobieta nie mogła się pogodzić z tym, co zrobił jej narzeczony, postanowiła jednak dać mu jeszcze jedną szansę. To, co od niego usłyszała, złamało jej serce.

Zdrada zniszczyła ich bezgraniczne zaufanie, jednak kobieta chciała walczyć o ten związek. Do ślubu pozostało tylko kilka dni. Kiedy w dniu uroczystości zadzwoniła do narzeczonego, powiedział jej coś, co kompletnie ją załamało.

Zdrada wyszła na jaw 3 dni przed ślubem. Kobieta ciężko to przeżyła

Clary Akers była w związku ze swoim partnerem prawie 10 lat. Doczekali się dwóch córek i tworzyli wspaniałą rodzinę. Kiedy jej chłopak w końcu się oświadczył, nie mogła powstrzymać radości. Shaun zapytał ją o rękę w Walentynki i od razu zaczęli planować swoje wesele. Ich dzieci również były zachwycone. Córki wspólnie z mamą wybierały suknię i dekoracje. 

Kiedy kobieta przekazała radosną nowinę rodzinie, okazało się, że jej brat również planuje ślub. Postanowili, że połączą te dwie uroczystości. Zarezerwowali wspólnie wielki hotel i zamówili dwa torty. Na podwójnym weselu miało bawić się łącznie blisko 200 osób, a kiedy wszystko było już gotowe, pozostało tylko czekać na ten wielki dzień. Tydzień przed uroczystością Clery i jej narzeczony zorganizowali sobie imprezy - wieczór panieński i kawalerski. Ona spędziła ten czas z koleżankami na Majorce, a Shaun z kolegami w kurorcie Bournemouth w Wielkiej Brytanii.

To własnie po powrocie z Majorki kobieta zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Jego koledzy nie chcieli z nią rozmawiać na lotnisku, a jeden z nich wyznał, że jej narzeczony zniknął w czasie imprezy z jakąś kobietą. Kiedy Clary zapytała o to partnera, a ten do wszystkiego się przyznał. Kobieta była załamana, ale nie chciała, by ich związek się rozpadł. Do wesela zostały 3 dni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdrada na wieczorze kawalerskim zniszczyła ich związek

W dniu uroczystości zadzwoniła do narzeczonego. Mężczyzna wprost powiedział jej, ze miedzy nimi wszystko skończone i nie zamierza pojawić się na ślubie. Mimo że ona mu wybaczyła i chciała zalegalizować ich związek, on nie dał rady. To był dla niej cios prosto w serce. Kobieta zeszła do gości i wyznała im prawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Wiedziała, że to ważny dzień również dla jej brata. Ostatecznie włożyła suknię druhny i towarzyszyła mu w uroczystości. Po czasie dotarło do niej, że Shaun nie był wart jej wybaczenia. Teraz dochodzi do siebie i odzyskuje radość z życia, a wspierają ją w tym córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News