Zdjęcie - skandal
Paula Boszczyk/Facebook
Aneta Wasilewska - 31 Sierpnia 2020

Na kolanach przed okienkiem, skandaliczny powód. Porażające zdjęcie wyciekło do sieci

Zdjęcie błyskawicznie obiegło media społecznościowe. Widać na nim dokładnie, jak mężczyzna klęczy pod okienkiem. Gdy internauci dowiedzieli się, jaki jest powód takiego zachowania, przecierali oczy ze zdumienia. Ciężko uwierzyć w to, co działo się w jednym z polskich miast.

Zdjęcie wywołało ogromne zamieszanie. Internauci są oburzeni tym, jak mogło dość do takiego zdarzenia. Pracownicy umywają ręce, tłumacząc się zaskakującymi zasadami.

polityk solidarność nie żyjeNie żyje polski polityk, współtwórca "Solidarności". Śmierć przyszła nagleCzytaj dalej

Zdjęcie poraża. Mężczyzna na kolanach przed okienkiem

Skandaliczne zdjęcie obiegło sieć. Internauci udostępniają je dalej, by większa liczba osób mogła dowiedzieć się o tym zdarzeniu. W jednej z placówek PGNiG Kielce osoby, które chcą załatwić swoje sprawy, zmuszone są uklęknąć przed pracownikiem - tak przynajmniej wynika ze zdjęcia, które dzisiaj pojawiło się w mediach społecznościowych. Jego autorka twierdzi, że właśnie w taki sposób przyjmowani są klienci na miejscu. Dlaczego tak się dzieje? Pracownicy, którym zgłoszona została uwaga, zaczęli tłumaczyć się wytycznymi.

- Tak dzisiaj wygląda załatwianie sprawy w PGNiG Kielce. Przed salą obsługi kilkanaście osób, po upragnionym wejściu należy się spowiadać na kolanach... Po zwróceniu uwagi - takie czasy... Takie wytyczne... Krzesła są pozabierane, bo zarażają... Paranoja - napisała użytkowniczka Facebooka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

DziewczynaWszyscy wytykali ją palcami, robili podłe rzeczy. Czekała 8 lat, zanim pokazała kolejne zdjęcieCzytaj dalej

Tłumaczenie pracowników a prawda na temat koronawirusa

Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem rządu "wirusy mogą przetrwać do 3 godzin w formie aerozolu, do 24 godzin na powierzchni kartonowej i do 72 godzin na stali nierdzewnej lub plastiku. Należy pamiętać, o myciu rąk". Warto jednak pamiętać, że przed każdym urzędem, sklepem czy, jak w tym przypadku, oddziałach zakładowych, powinien znajdować się płyn do dezynfekcji lub rękawiczki, by zminimalizować ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ratownik medyczny

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

Zdjęcie z mężczyzną klęczącym przed pracownikiem oddziału PGNiG w Kielcach zostało już usunięte z Facebooka. Nie wiadomo, dlaczego autorka zdecydowała się na to. Zdjęcie zyskiwało coraz większą popularność w sieci, pod którym internauci wyrażali swoje oburzenie dla tak skandalicznych praktyk. PGNiG póki co również nie skomentowało przedstawionej na zdjęciu sytuacji.

Obrazy Pikio

fot. Paula Boszczyk/Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać
  3. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  4. Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek
  5. TVN naprawdę pozwolił na emisję? Oburzające sceny w popularnym programie, zapowiada się skandal

psychotest obrazek dłońSpójrz na swoją dłoń i porównaj z obrazkiem. Palce zdradzają kluczowe cechy Twojej osobowościCzytaj dalej

Źródło: Facebook, GOV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News