zdjęcie porażający szczegół
Goth68
Joanna Szwalikowska - 29 Grudnia 2020

Koleżanki zrobiły sobie zwyczajne zdjęcie. Zamarły, kiedy między nogami jednej z nich dojrzały porażający szczegół

Koleżanki, które zebrały się razem w domu, postanowiły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W pokoju nie było nikogo oprócz szóstki dziewczyn oraz płaczącego dziecka, które widać po prawej stronie ujęcia. Pomiędzy nogami dwóch dziewczyn znalazł się porażający szczegół. Nie mogły uwierzyć własnym oczom.

Zdjęcie zostało opublikowane w sieci i wzbudziło mnóstwo emocji wśród internautów. Obecność dziwnej postaci wzbudziła zaciekawienie całego mnóstwa osób. Czy to możliwe, że na fotografii udało się uchwycić ducha?

Koleżanki zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Pomiędzy nogami dwóch z nich znalazła się dziwna postać

Czy uchwycenie ducha na zdjęciu w ogóle jest możliwe? W tej kwestii istnieje mnóstwo opinii. Przede wszystkim wiele osób nie wierzy w to, że duchy są obecne wśród nas lub że jesteśmy w stanie je dostrzec. Istnieje również całe mnóstwo osób, które przekonują, że da się zrobić zdjęcie duchom, a nawet prezentują specjalne triki, które miałyby w tym pomóc.

Na stronie internetowej o nazwie paranormalne.pl możemy znaleźć wątek poświęcony fotografowaniu duchów. Wśród rad znalazło się między innymi fotografowanie w trybie nocnym, unikanie powierzchni odbijających światło czy robienie po prostu jak największej ilości zdjęć w celu zwiększenia szansy na uchwycenie jakiegoś paranormalnego zjawiska.

Dość często wiele osób zauważa na swoich zdjęciach dziwne postaci, które zostały uchwycone zupełnie przypadkowo. Czasami po zrobieniu zdjęcia grupowego widzimy nagle wśród znanych nam twarzy kogoś zupełnie innego. Wówczas większość upiera się, iż znalazł się tam tajemniczy duch.

Wyciekło nagranie zza kulis Sylwestra w Polsacie. Widzowie o niczym nie wiedzieliWyciekło nagranie zza kulis Sylwestra w Polsacie. Widzowie o niczym nie wiedzieliCzytaj dalej

Czy rzeczywiście są to duchy? Trudno powiedzieć. Nie ma wątpliwości, że wielokrotnie może się to okazać zwyczajną grą świateł, dziwacznym odbiciem czy ruchem jednej z fotografowanych osób, który zamienił się w tajemniczą postać. Co widać na wspólnej fotografii koleżanek, która trafiła do sieci?

- To zdjęcie zostało zrobione w Londynie. Oprócz dziewcząt, płaczącego dziecka (po prawej) oraz fotografa nie było w tym pokoju nikogo więcej. Skąd się zatem wzięła niewyraźna postać dziecka tuż przy podłodze? (pod torebką jednej z dziewcząt) - czytamy w opisie użytkownika o nazwie goth68, który przesłał fotografię redakcji „Wirtualnej Polski”.

Na fotografii, która w pełnej rozdzielczości znajduje się na końcu artykułu, widać szóstkę dziewczyn, które uśmiechnięte pozują razem do zdjęcia. Tuż obok nich, po prawej stronie znalazła się mała dziewczynka, która wyraźnie nie jest zadowolona i głośno płacze. To nie ona zwraca tutaj jednak największą uwagę.

Niepokojący szczegół znajduje się między drugą a trzecią dziewczyną (od lewej strony). Pomiędzy ich nogami, tuż pod torebką jednej z nich, widać coś, co przypomina twarz dziecka. Po przybliżeniu wygląda to dość przerażająco.

Postać, którą widzimy, jest na tyle niewyraźna, iż mało prawdopodobne, że ktoś się tam naprawdę znalazł. Dodatkowo, jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez użytkownika, w pokoju nie było nikogo oprócz dziewczyn i jednego dziecka. Kim jest więc postać? Być może jest to zwyczajna gra świateł oraz specyficzny układ firanki, które w połączeniu stworzyły „twarz”. Wierzycie, że na zdjęciu udało się uchwycić ducha?

Zdjęcie duch

Zdjęcie duch

Źródło: Wirtualna Polska, zdjęcie przesłane przez użytkownika goth68. ZDJĘCIE ZOSTAŁO UŻYTE NA PRAWIE CYTATU. Pochodzi z materiału pt. „Duchy - zdjęcia Internautów”. Link do artykułu: https://wiadomosci.wp.pl/duchy-zdjecia-internautow-6038684847342721g

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, Paranormalne PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News