Zdjęcie
i.ytimg.com
Monika Majko - 30 Listopada 2020

Maleńki delfinek jest najsłodszym widokiem, jaki dziś zobaczycie. Prawda, że kochany?

Zdjęcie maleńkiego delfina, który trzymany jest na rękach przez swojego ludzkiego opiekuna, podbija sieć. Internauci są zachwyceni maluchem, który według niech jest bardziej uroczy, niż niejeden kotek czy piesek. Czy wy też dacie mu serduszko?

Zdjęcie kotka czy pieska zamieszczone w internecie zawsze wzbudza duże poruszenie wśród użytkowników sieci. Czy inne zwierzątka też mogą liczyć na uwagę internautów? Dużą popularnością cieszyła się ostatnio łabędzia mama z dziećmi, a czy jej sukces uda się powtórzyć małemu delfinkowi?

Wziął ślub z plastikową lalką. Zdjęcia pary młodej odbierają mowę, rodzina nie wie co zrobićWziął ślub z plastikową lalką. Zdjęcia pary młodej odbierają mowę, rodzina nie wie co zrobićCzytaj dalej

Fotografia maleńkiego delfina, który odpoczywa na rękach swojego opiekuna obiegła sieć i szybko stała się jednym z hitów internetu. Te ssaki są uważane za jedne z najinteligentniejszych zwierząt na ziemi.

Zdarza się, że delfiny pomagają rannym lub chorym osobnikom ze stada, a czasami nawet człowiekowi. W Indiach otrzymały one prawny status osób poza ludzkich, co m.in. powoduje prawne sankcjonowanie ich prawa do wolności.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Delfiny żyją od 7 do 21 lat i łączą się w stada, które pozwalają im unikać ataków drapieżników, a także chronić samice z młodymi. Ssaki te porozumiewają się za pomocą dźwięków, które określane są jako język delfinów.

Wiele osób uważa, że słodki delfinek na głowę bije wszystkie domowe zwierzątka, których fotografie tak licznie krążą po sieci. Jak sądzicie?

Zobacz także w naszych serwisach:

 

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News