Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie

Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie Źródło: Instagram/queen_of_life_77

Zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej znanej ze słynnego show "Królowe życia", kompletnie zaskoczyło fanów. Archiwalną fotografię pokazał jej syn. Jak możemy zobaczyć, gwiazda przez lata przeszła ogromną przemianę.

Stare zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej wprawiło jej fanów w osłupienie. Wszyscy kojarzą ją z jej obecnego, charakterystycznego wizerunku. Ze względu na sztuczne rzęsy, mnóstwo biżuterii, mocny makijaż i krzykliwe ubrania trudno ją pomylić z kimkolwiek innym. Wiele osób jest zaskoczonych tym, jak wyglądała dawniej.

Dagmara Kaźmierska zmieniała się przez lata. Miała mroczną przeszłość

Dagmara Kaźmierska jest na tyle przywiązana do swojego stylu ubioru, że nawet w szpitalu z niego nie rezygnowała. Kiedy niedawno trafiła do placówki leczniczej z poważnym urazem nogi, nawet w łóżku szpitalnym pokazywała się przed kamerami z makijażem i ułożonymi włosami. Nawet jej piżama musiała odróżniać ją od innych pacjentów.

Ponadto w internecie krąży sporo informacji o jej mrocznej przyszłości. Według wielu źródeł miała ona powiązania z półświatkiem przestępczym. Znana z bezpośredniości gwiazda dostała nawet rolę w gangsterskim filmie, w którym wypadła nader przekonywająco. W 2019 roku wystąpiła w "Kobietach Mafii 2" Patryka Vegi. Teraz pokazano jej zdjęcie z dawnych czasów.

Stare zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej pokazał jej syn

Zdjęcie pokazał jej syn, Conan Kaźmierski, z którym gwiazda często pojawia się w programie "Królowe życia". Jako miejsce wykonania fotografii wstawił Nowy Jork, co oznacza, że prawdopodobnie uwieczniono jeden z momentów w podróży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Już wtedy Samuel L. Jackson wiedział, żeby zrobić sobie zdjęcie z przyszłymi najlepszymi Polskimi aktorami - napisał żartobliwie Conan Kaźmierski na Instagramie. Fani byli zaskoczeni.

- Królowa Życia się bardzo zmieniła! - napisała fanka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o mężu Danuty Holeckiej. Dziennikarka wolałaby, żeby nikt się o tym nie dowiedział
2.Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

- Musiałam się przyjrzeć dłuższą chwilę, żeby rozpoznać mamę Dagmarę - komentowała inna internautka.

- Ale kolczyki nadal te same! - zauważyła komentująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News