Zdjęcie
Twitter.com cspencer1508
Monika Majko - 23 Listopada 2020

Zna ją cały świat. Wiecie, kto jest na zdjęciu?

Zdjęcie z dzieciństwa udostępnił w internecie jej brat, dziś tę dziewczynkę zna niemal każdy. Rozpoznaliście kim jest kilkulatka, która pozuje do fotografii wraz z młodszym od siebie chłopcem?

Zdjęcie szybko obiegło sieć, a wiele osób przecierało oczy ze zdumienia na wieść o tym, kto znajduje się na fotografii. Dziś tę dziewczynkę zna niemal cały świat, rozpoznajecie kilkulatkę?

Wigilijne spotkania tylko do 5 osób. Rząd opublikował wytyczne na Boże NarodzenieWigilijne spotkania tylko do 5 osób. Rząd opublikował wytyczne na Boże NarodzenieCzytaj dalej

Fotografia przedstawia dziewczynkę, która ramieniem obejmuje młodszego od siebie chłopca. Kilkulatka ze zdjęcia to Diana Spencer, która w 1981 roku poślubiła następcę tronu brytyjskiego, Karola i została księżną Walii.

Księżna Diana przyszła na świat  1 lipca 1961 roku, jako trzecia córka Cynthii i Edwarda Johna Spencer'a, natomiast 3 lata później urodził się jej jedyny brat, Charles, z którym była wyjątkowo związana. To właśnie on udostępnił na swoim Twitterze ich wspólną fotografię z dzieciństwa.

Dzisiaj grzeje:

 1. WHO ostrzega przed trzecią falą koronawirusa. Padła konkretna data
 2. Nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Cały czas jest przy nim ukochana żona
 3. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu

Diana Spencer zwana była "królową ludzkich serc". Tysiące osób na całym świecie podziwiało ją za wyjątkową otwartość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Niestety, uwielbiana członkini brytyjskiej rodziny królewskiej zmarła przedwcześnie, osierocając dwóch synów - Williama i Harry'ego.

Księżna Walii zmarła w wyniku tragicznego wypadku samochodowego, do którego doszło 31 sierpnia 1997 w jednym z paryskich tuneli. Jej nagła śmierć wstrząsnęła nie tylko Brytyjczykami, ale również całym światem i choć od odejścia "królowej ludzkich serc" minęło już ponad 20 lat, wciąż pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zdjęcie

Twitter.com cspencer1508

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Przyczyny i objawy niedoczynności tarczycy. Profilaktyka i leczenie
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
   4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
   5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
   6. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
   7. Dopuścił się serii podpaleń, od miesięcy pozostawał nieuchwytny. Teraz wpadł w ręce policji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News