zdjęcie Martyna Wojciechowska
Instagram.com martyna.world
Joanna Szwalikowska - 23 Września 2020

Dziś zna ją i kocha cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu sprzed lat?

Opublikowane powyżej zdjęcie zostało opublikowane na profilu w mediach społecznościowych należącym do jednej z największych polskich gwiazd. Czy jesteście w stanie odgadnąć, kto to? Musimy przyznać, że sami mieliśmy nie lada problem z podaniem poprawnej odpowiedzi.

Powyższe zdjęcie to fotografia z dzieciństwa jednej z najbardziej znanych i uwielbianych polskich gwiazd. Jesteście w stanie poznać, której? Trzeba przyznać, że wiele osób miało problem z poprawną odpowiedzią na to pytanie. Urocze ujęcie mieliśmy okazję zobaczyć na profilu w mediach społecznościowych lubianej przez Polaków prezenterki oraz dziennikarki telewizyjnej. Wiecie już, o kim mowa?

Jagoda Misztela17-latka wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu. Rodzina i policja proszą o pomocCzytaj dalej

W sieci pojawiło się zdjęcie jednej z największych polskich gwiazd. Jesteście w stanie odpowiedzieć, kto to?

Fotografie z dzieciństwa to dla każdego z nas mała sentymentalna podróż w przeszłość do czasu pełnego beztroski, dobrej zabawy i braku zmartwień. Gwiazdy często decydują się na publikację takich zdjęć podczas Dnia Dziecka, kiedy przypominamy sobie, że tak niedawno sami byliśmy małymi szkrabami.

Trzeba przyznać, że wiele osób miało problem z rozpoznaniem wielkiej polskiej gwiazdy, która znalazła się na opublikowanej fotografii. Jesteście gotowi, by poznać odpowiedź? To Martyna Wojciechowska. Czy udało wam się odpowiedzieć prawidłowo?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźnięta miały nie przeżyćNikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratowaćCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich prezenterek i dziennikarek telewizyjnych oraz podróżniczek. Jest ona również autorką wielu książek, a nawet licencjonowanym kierowcą rajdowym. Gwiazda zazwyczaj stroni od kamer i czerwonego dywanu, w ostatnim czasie zdradziła się jednak uchylić nieco tajemnicy dotyczącej jej życia prywatnego. W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie, pod którym oficjalnie potwierdziła swoje zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarny wypadek gwiazdora "Na Wspólnej", "Złotopolskich" i "Klanu". Błaga o pilną pomoc

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Awantura na całego. Żona Martyniuka nie odpuści, żąda od byłej synowej jednej rzeczy

Dziennikarze bardzo długo ukrywali swój związek, kiedy jednak prawda wyszła na jaw, media dosłownie oszalały. Para początkowo niczego nie komentowała, w końcu jednak nadszedł moment, kiedy zdradzili światu całą prawdę. Oficjalna wiadomość o ich zaręczynach obiegła Polskę jednak dopiero półtora roku po fakcie. Znana podróżniczka zdradziła ostatnio również co nieco na temat swoich podróży, które będziemy mogli przeżywać razem z nią w programie "Kobieta na krańcu świata".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Dziewczynka dostała specjalny prezent2-latka z nieuleczalną chorobą otrzymała specjalny prezent. Jej reakcja jest bezcenna, wzruszająceCzytaj dalej

Źródło: Instagram, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News